Wieliczka Wilga Golkowice – Gdovia 0:3 (0:1)

Bramki: Leśniak, G. Kulma, P. Kulma

Wilga: Szczotka – K. Wrona, Zięba, Lelek, G. Guzik, Jamka, Kubas, Suder, Jernajczyk, Siudak, Świąder oraz Popek, D. Wrona, M. Wrona.

Gdovia: A. Serafin – Grochola, G. Kulma, S. Serafin, Czajkowski (75 Rojek), Kasprzyk (80 Strojek), Pałka, Ciężarek, P. Kulma, Leśniak, D. Kulma (75 Szostak).

Było to zaległe spotkanie z rundy jesiennej. Gdovia wygrała w pełni zasłużenie i awansowała na 1. miejsce w tabeli.

(PAN)

Olkusz Pogoń Miechów – Ospel Wierbka 2:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Makowski 66, 2:0 Wędzony 76, 2:1 Dylewicz 80.

Pogoń: Szostak – Florek, Góral (46 Kazieczko), Byrski, Gajos, K. Dudek, Łucka, Król (89 Organi­szczak), Wlazło (46 Solarz), Wędzony, Makowski.

Ospel: L. Ziaja – Myca, D. Ziaja, P. Słowikowski, Dylewski, Szwaja, A. Nowakowski, Miąsko, Lis (70 Koniec), P. Nowakowski (75 Kyć), Hordyn (65 Osuszek).

W Pogoni doszło w przerwie zimowej do zmian, ekipę Ryszarda Kazieczki wzmocnili powracający z wypożyczeń: Żarno­wiecki (Trzy Korony Żarnowiec), Byrski (Naprzód Jędrzejów) i Solarz (Strażak Przybysławice).

Gospodarze mieli lekką przewagę, ale bramki padły dopiero po przerwie. W 66 min po akcji Dudka z Wędzonym piłkę w polu karnym otrzymał Makowski i uderzył nie do obrony. W podobnych okolicznościach padła druga bramka. Akcję zainicjował Florek, podając do Makowskiego, ten zaś zrewanżował się za asystę Wędzonemu, który huknął pod poprzeczkę. W końcówce gościom udało się zdobyć kontaktową bramkę, na więcej zabrakło im jednak czasu. (PAN)

Centuria Chechło – Bolesław Bukowno 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Wiśniowski 33, 1:1 Jezuita 48, 1:2 Domański 58, 1:3 Kaczmarczyk 77.

Bukowno: Mucha – Kaczmarczyk, Rejnowicz, Cebo (56 Dąbek), Flakiewicz, Przybyła, Karkos, Czopek, Wiśniowski, Domański (81 Zając), Ciepichał (78 Skubis).

W Chechle dominowali wzmocnieni kadrowo goście, którzy w I połowie objęli prowadzenie po skutecznie wykonanym przez Wiśniowskiego rzucie karnym (po faulu na Do­mań­skim). Do remisu doprowadził lider Centurii, Jezuita, który pojawił się na boisku w II połowie i trzy minuty później w sytuacji sam na sam pokonał Muchę. Następnie po centrze Ciepichała piłkę do bramki skierował Domański, a wynik ustalił Kaczmarczyk, w sytuacji sam na sam pokonując golkipera z Chechła. (PAN)

W innych meczach: Laskowianka – Prądnik Sułoszowa 2:0, Wielmożanka – Strażak Przyby­sławice 1:2, Piliczanka II – Dłubnia Jangrot Trzy­ciąż 5:4, Legion Bydlin – Strumyk Zarzecze 2:2, Promień Przeginia – Northstar Miechów 6:1, Trzy Korony Żarnowiec – Unia Duda Jaro­szowiec 3:3.

1. Trzy Korony 16 41 53–12

2. Ospel 16 31 41–30

3. Piliczanka II 16 31 43–34

4. Bolesław 16 30 36–19

5. Laskowianka 16 30 30–23

6. Dłubnia 16 27 52–37

7. Strumyk 16 23 37–29

8. Unia Duda 16 23 35–31