Klasa okręowa Kraków, grupa II: Iskra Radwanowice - Świt Krzeszowice

Iskra Radwanowice (biało-zielone stroje) wygrała ze Świtem
Iskra Radwanowice (biało-zielone stroje) wygrała ze Świtem Fot. Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
W meczu 11. kolejki w grupie II krakowskiej klasy okręgowej Iskra Radwanowice wygrała 3:1 ze Świtem Krzeszowice.

Iskra Radwanowice - Świt Krzeszowice 3:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Gęśla 3, 2:0 Chciuk 10, 3:0 Gęśla 41, 3:1 Godyń 70 karny.
Iskra: Pruś - Skoczykłoda (65 Pelech), B. Mirek, Spasiuk, Pancerz - Słonina, Mandzelowski, Bukała, Guściora, Chciuk (70 Markowski) - Gęśla.
Świt: Maciejowski - Nowak, Śliwiński, Marszałek, Magiera - M. Mirek, Zajac (50 Księżyc), Funek (46 Palczewski), Godyń, Trędota - Krzysiak.
Sędziował: Jakub Chajdecki. Żółte kartki: Chciuk, Guściora.Widzów: 30.

Wyżej w tabeli plasuje się Świt, ale ten zespół ostatnio nie potrafił wygrać i jego zła passa została w Radwanowicach podtrzymana. Kluczowy był początek spotkania, kiedy to gospodarze zdobyli dwa gole. Najpierw Gęśla odebrał piłkę Śliwińskiemu i dał Iskrze prowadzenie. Ten ostatni nie najlepiej zachował się także po chwili, gdy po centrze trafił Chciuk.

Gdy tuż przed przerwą Gęśla efektownie uderzył z okolicy narożnika pola karnego, sytuacja gości stała się bardzo trudna. Krzeszowiczanie w II połowie wprawdzie zagrali lepiej, ale stać ich było tylko na honorową bramką - Godyń z karnego (po faulu na Trędocie).