Kolejne sukcesy "Sokołów"

STM
Kolejny raz z bardzo dobrej strony pokazali się na ogólnopolskich arenach biegacze tarnowskiego Sokoła.

Biegi masowe

W rozegranym w Baranowie Sandomierskim Ogólnopolskim Biegu Nadwiślańskim im. Adolfa Freyera (dystans 15 kilometrów), najszybszy w kategorii 30-40 lat okazał się Grzegorz Czyż, na trzecim miejscu w tej grupie wiekowej sklasyfikowany został natomiast Paweł Moździerz.
   W rozgrywanym w Krakowie, na dystansie 10 kilometrów, Międzynarodowym Biegu o Puchar Królowej Jadwigi, pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajął natomiast Paweł Będkowski, a w rywalizacji kobiet powyżej 30 roku życia drugą lokatę wywalczyła Barbara Prymakowska. (STM)