Kolejne trofeum Cleareksu

PAN
W Bielsku-Białej podsumowano miniony rok w polskim futsalu oraz rozegrano mecz o superpuchar, w którym mistrz Polski Clearex Chorzów pokonał zdobywcę Pucharu Polski Jango Mysłowice 5-3.

Do przerwy był remis 1-1, potem Jango prowadziło 3-1 i trener Cleareksu Zdzisław Wolny postawił na krakowskich piłkarzy. Czwórkę utworzyli: Krzysztof Marzec, Krzysztof Filipczak, Krzysztof Kusia i Tomasz Leśniak, odwracając losy meczu. Na 6 minut przed końcem był remis 3-3, a dwie bramki dające Cleareksowi wygraną zdobył Marzec.
Po meczu odbyła się po raz pierwszy gala, podczas której nagrodzono najlepszych za 2006 rok. Najlepszym trenerem został opiekun kadry narodowej Tomasz Aftański, piłkarzem - Andrzej Szłapa (Clearex), odkryciem - Daniel Krawczyk (Grembach Łódź), osobowością - Zdzisław Wolny (Clearex), a sędzią - Jacek Ligięza (Lublin).