Kalwaryjski burmistrz zatrudnia kolejne nowe osoby na gminnych stanowiskach. Fot. Mirosław Gawęda
Podczas ostatniego posiedzenia kalwaryjscy radni podjęli decyzję w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Kalwarii Zebrzydowskiej.
Kilka tygodni temu władze Kalwarii rozstrzygnęły natomiast konkurs na stanowisko dyrektora Centrum Kultury Sportu i Turystyki. Dyrektorem został Edward Szumara z Pilicy w województwie śląskim.
Wcześniej zatrudniono również nowego kierownika nowego referatu w kalwaryjskim magistracie - były wicestarosta wadowicki Mirosław Nowak został szefem referatu gospodarki komunalnej.
Z kolei zaraz na początku swojej kadencji burmistrz Zbigniew Stradomski podjął decyzję o zatrudnieniu wiceburmistrza miasta - została nim Halina Cimer.
Po blisko roku rządzenia pozycja nowego burmistrza Kalwarii jest raczej niezagrożona. Ostatnio jednak niektórzy opozycyjni do niego radni coraz częściej wyrażają swoje niezadowolenie z podejmowanych przez niego decyzji. Tylko początek kadencji upłynął w Kalwarii w miarę spokojnie.
(GM)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na Twitterze!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?