Kolejny salon gier hazardowych został zlikiwdowany. Był w...

Kolejny salon gier hazardowych został zlikiwdowany. Był w samym centrum Oświęcimia

MMG

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Kolejny salon gier hazardowych został zlikiwdowany. Był w samym centrum Oświęcimia
1/3
przejdź do galerii

©KPP Oświęcim

Oświęcimscy policjanci wraz z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-skarbowego z Krakowa przeprowadzili pierwszą w tym roku akcję wymierzoną w nielegalny hazard. Tym razem punkt z funkcjonującymi hot spotami zlokalizowany został na terenie Oświęcimia. Wartość zarekwirowanych automatów oszacowany został na 18 tysięcy złotych.
Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, w trakcie prowadzonych działań mających na celu walkę z procederem hazardowym ustalili, że w rejonie oświęcimskiej Starówki znajduje się lokal z hot spotami. W związku z powyższym wspólnie z celnikami w ub. tygodniu weszli do punktu, a następnie zabezpieczyli trzy funkcjonujące w nim automaty. Maszyny trafiły do urzędu Celno-skarbowego, natomiast ich właścicielowi, jak również osobie, która wynajęła lokal, grozi grzywna w kwocie 100 tys. złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Pomimo grożących surowych konsekwencji w dalszym ciągu znajdują się osoby, które trudnią się tego typu procederem, a także znajdują się właściciele nieruchomości którzy nie interesują się pod jaką działalność został wynajęty należący do nich lokal.

Policjanci i celnicy zapewniają, że w dalszym ciągu będą bezwzględni w zwalczaniu tego nielegalnego oraz społecznie szkodliwego procederu.

ZOBACZ KONIECZNIE


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo