Koncertowa jesień życia w Centrum Serenada!

Koncertowa jesień życia w Centrum Serenada!

Materiał partnera zewnętrznego

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Koncertowa jesień życia w Centrum Serenada!
1/16
przejdź do galerii
Koniec września w Serenadzie świętowaliśmy w najlepszym, muzycznym wydaniu! Fantastyczne show – Śpiewające fortepiany – Koncertowo i z humorem! nie tylko cieszyło się wielkim powodzeniem i radością zgromadzonych gości, ale również zainaugurowało start programu lojalnościowego SUPER SENIOR.

Sobotnią, muzyczną ucztę w Centrum Serenada zafundował znakomity duet fortepianowy – Czesław Majewski i Janusz Tylman – znani z telewizyjnego programu Śpiewające fortepiany! wraz z nimi wystąpili: Malina Kowalewski Band oraz soliści Warszawskiej Opery Kameralnej i Gliwickiego Teatru Muzycznego: Joanny Stefańskiej-Matraszek (sopran) oraz Ireneusza Miczki (baryton).

Występ okazał się doskonałym połączeniem klasyki i rozrywki. Nie zabrakło również anegdot i wybornego humoru, który dopełnił fantastyczne aranżacje i muzyczne niespodzianki. W repertuarze koncertu nie zabrakło znanych i lubianych melodii, takich jak między innymi utwory J.S. Bacha, W.A. Mozarta, przebojów operetki i musicalu czy szlagierów polskiej i światowej piosenki. Na uczestników koncertu czekała słodka niespodzianka oraz kawa i herbata zapewniona dzięki uprzejmości lokali w Centrum Serenady.

Muzyczne show Śpiewające fortepiany – Koncertowo i z humorem! było również inauguracją programu lojalnościowego, skierowanego do dojrzałych klientów Serenady – SUPER SENIOR. Na uczestników programu czekają specjalne, dedykowane oferty, liczne rabaty, udział w wyjątkowych wydarzeniach-warsztatach oraz inspirujących spotkaniach ze specjalistami organizowanymi w Serenadzie. Dołączenie do klubu i otrzymanie karty SUPER SENIOR jest całkowicie bezpłatne. Szczegółowe informacje dostępne są na www.centrumserenada.pl lub w infopunkcie Centrum Serenada.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada
Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo