Koncerty, turnieje sportowe i mnóstwo innych atrakcji już od...

Koncerty, turnieje sportowe i mnóstwo innych atrakcji już od piątku w Myślenicach

Zdjęcie autora materiału

Katarzyna Hołuj

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Sławomir
1/6
przejdź do galerii

Sławomir ©Przemyslaw Swiderski

W piątek zaczyna się trzydniowe święto miasta. Otworzy je o godz. 18 w MOKIS wystawa prac Anny Bieli i rozpoczynający się o godz. 19 (w parku Jordana) koncert Roberta Kasprzyckiego. W sobotę i niedzielę kierowcy muszą się przygotować na zmiany w organizacji ruchu.
Także w piątkowy wieczór odbędą się seanse w planerowym kinie letnim na plaży trawiastej na Zarabiu. O godz. 19 będzie w nim można obejrzeć film animowany „Odlot”, a po niej polskie komedie: „Chłopaki nie płaczą” i „Planeta singli”.

Sobotnie i niedzielne koncerty odbędą się także na plaży na Zarabiu. W sobotę zabawa rozpocznie się o godz. 15 a gwiazdami, jakie wystąpią tego dnia będą Future Folk i Sylwia Grzeszczak. W niedzielę natomiast wystąpią m.in. Sławomir i Ira.

W związku z Myślenickim Festiwalem Lata i koncertami, które odbędą się w sobotę i niedzielę na Zarabiu, władze miasta przewidziały zmiany w organizacji ruchu. I tak w tych dniach zamknięte będą ulice: Piłsudskiego (od strony ronda im. marszałka Marka Nawary), skrzyżowania ulicy Piłsudskiego i Zdrojowej oraz wszystkich dojazdy do ulicy Parkowej. Zakazy nie będą dotyczyć służb miejskich, zaopatrzenia na czas załadunku i rozładunku, pojazdów z identyfikatorami oraz mieszkańców Zarabia, Chełmu oraz przysiółka Mała Gromada w Stróży.

ZOBACZ KONIECZNIE:Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
do tych atrakcji

należy jeszcze dodać (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 2

cuchnącą moczem plażę trawiastą w poniedziałek od rana, zastawione chodniki i wjazdy od soboty do niedzieli, piwo z plastikowego kubka i zwyczajną z grilla, a także bezpieczne i atestowane karuzele...rozwiń całość

cuchnącą moczem plażę trawiastą w poniedziałek od rana, zastawione chodniki i wjazdy od soboty do niedzieli, piwo z plastikowego kubka i zwyczajną z grilla, a także bezpieczne i atestowane karuzele i inne powietrzne atrakcje, nocne wrzaski otumanionej nie tylko alkoholem młodzieży od Zdrojowej po II Osiedle i budzenie normalnych mieszkańców co w poniedziałek muszą iść do pracy, a na koniec wieeeeeeeeeeeeeelka faktura do zapłaty za dwa dni igrzysk dla ludu taki to festiwal jakie miasto.zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

NAUCZYCIEL ROKU | Wielki finał wojewódzki

NAUCZYCIEL ROKU | Wielki finał wojewódzki

Krakowskie restauracje wyróżnione w czerwonym Przewodniku Michelin

Krakowskie restauracje wyróżnione w czerwonym Przewodniku Michelin

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców

SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018 | Wybieramy najlepszych i najpopularniejszych sportowców

Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?

Bezdymna rewolucja - czy Polska wykorzysta tę szansę?