Kończyli w dziewiątkę

(DW)
Widzowie byli świadkami zaciętego, szkoda tylko, że zbyt ostrego meczu, co poskutkowało ośmioma żółtymi i dwoma czerwonymi kartkami. W pierwszej połowie więcej do powiedzenia miał beniaminek z Ciężkowic. Co prawda na prowadzenie Poprad wyprowadził skuteczną "główką" Poczkajski, ale później dwukrotnie piłkę do bramki rywali posyłali goście. Po przerwie rytrzanie z nawiązką odrobili straty (ładny gol na 3:2 zdobyty z rzutu wolnego przez P. Filipa) i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Przyjezdni kończyli grę w dziewiątkę.

Poprad Rytro4 (1)
Ciężkowianka Ciężkowice 2 (2)
Bramki: 1:0 Poczkajski 31, 1:1 Kapałka 33, 1:2 Bałut 42, 2:2 P. Filip 70, 3:2 P. Filip 73, 4:2 J. Filip 90+2.
Poprad: M. Długosz - CiężobkaI, Pietruch, Lizoń, K. Dziedzina - Kołdras (46 K. Kiełbasa), Iwański, DudaI, Marcin Pawlik (71 S. TokarczykI) - Poczkajski (58 J. Filip), P. Filip (88 Sz. Dziedzina).
Ciężkowianka : Sudoł - Nowak, K. Biedroński, T. PopielaI, Stachoń (68 Gierałt) - OleksowiczIII[75], Kucharczyk, RetelIII[61], Kapałka - Deś, Bałut (70 Uchwat).
Sędziował: Grzegorz Mikuła (Wieliczka). Widzów: 350.