Konkurs rzutów wolnych

Królowie egzekwowali 58 wolnych, z których 43 okazały się celne. Lakers mieli podobną skuteczność - z 44 prób trafili 31. Rekordowa okazała się druga kwarta spotkania (47 osobistych), w której koszykarze obu drużyn człapali od jednej linii do drugiej. Trwała ona przez to aż 48 minut.

NBA: koszykarze Sacramento Kings i Los Angeles Lakers urządzili sobie podczas meczu "trening" rzutów wolnych. W meczu, zakończonym zwycięstwem Lakers po dogrywce, były aż 102 osobiste!

Licznik Dallas Mavericks wskazuje już "12" - tyle kolejnych zwycięstw odnieśli finaliści minionego sezonu. Dallas z bilansem 26-7 zdecydowanie przoduje w NBA.**(MARO) **

Wyniki

New Orleans - Detroit 68-92 (Hamilton 27), Sacramento - LA Lakers 128-132 po dogrywce (Bibby 38 - Bryant 42, 10 zb. i 9 as., Cook 26), Dallas - Indiana 100-91.