Koźmiński ograł Juve!

Wielki szlagier w Turnie, Juventus podejmował drużynę z Bresci, która zremisował na wyjeździe 0-0. Zespół Koźmińskiego nie uląkł się rywala, wprawdzie gospodarze prowadzili 1-0 po bramce Contego w 22 min, ale po przerwie Huber strzelił 2 gole w 47 i 75 minucie i Brescia przeszła do nastepnej rundy. Gospodarze grali w końcówce bardzo nerwowo, w 84 min czerwoną kartkę zobaczył Conte.

Sensacje w Pucharze Włoch

Wielkie sensacje w piłkarskim Pucharze Włoch. Z pucharu zostały wyeliminiowane Juventus i Roma.
 Piłkarze Udinese (rywal Polonii Warszawa w Pucharze UEFA) awansowali do ćwierćfinału, po remisie 1-1 i zwycięstwie w rewanżu 2-1. Bramki zdobyli: Walem (10) i Bertotto (88).
 Wyniki: Juventus - Brescia 1-2 (pierwszy mecz 0-0). Awans Brescia. Parma - Venezia 5-1 (1-1). Awans Parma. Milan - Torino 0-1 (3-1). Awans Milan. Fiorentina - Salernitana 3-1 (5-0). Awans Fiorentina. Udinese - Piacenza 2-1 (1-1). Awans Udinese. Atalanta - AS Roma 4-2 (1-1). Awans Atalanta.