Kraków. Gratka dla miłośników wojskowego sprzętu

Kraków. Gratka dla miłośników wojskowego sprzętu

Marcin Banasik

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Kraków. Gratka dla miłośników wojskowego sprzętu
1/5
przejdź do galerii

©Agencja Mienia Wojskowego

7 sierpnia br. odbędzie się w Krakowie kolejny przetarg pisemny na sprzedaż powojskowego mienia ruchomego. W ofercie znajdą się m.in. samochody, łódź rozpoznawcza, cysterna oraz sprzęt elektroniczny, medyczny czy kwaterunkowy. W czwartek (2 sierpnia) wystawione mienie jest dostępne do obejrzenia w magazynach jednostek wojskowych. Oferty pisemne można składać do 7 sierpnia do 12. Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia zasilą Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.
W kolejnym tegorocznym przetargu krakowski Oddział Regionalny AMW wystawił 56 pozycji przetargowych za łączną wartość wg cen wywoławczych ponad 160 tys. złotych netto. 16 pozycji z wystawionego sprzętu to samochody, pośród których można znaleźć m.in. samochody ciężarowo-osobowe honker 2324 przy cenach wywoławczych 5 i 6 tys. zł netto, samochody średniej ładowności wysokiej mobilności star z ceną wyjściową 6 tys.
zł netto każdy, samochody osobowe: opel astra, opel vectra, skoda superb – wystawione do licytacji w cenach od 1 do 14,5 tys. zł netto. Interesującymi pozycjami mogą okazać się cysterna paliw CP-11B na przyczepie D-83 (poj. 10 m3) – oferowana za cenę wywoławczą 10,5 tys. zł netto oraz 2 zespoły zasilania bazy nurkowej ORTOLAN na przyczepie 1-os. o ładowności 1,5 t (z częściowym wyposażeniem) – 3 tys. zł netto każda.

W ofercie przetargowej znalazły się również różnego rodzaju sprzęty, m.in.: frezarka, agregaty, tokarki, motopompa pożarnicza, wytwornica acetylenowa, kompresor, urządzenie do montażu i demontażu opon oraz sprężarka spalinowa.

AMW w przetargu wystawia także pakiety sprzętów, takie jak: elektroniczny (odbiorniki TV, radiomagnetofony, kserokopiarki, telefony komórkowe, komputery, drukarki), medyczny (igły do szycia, igły do strzykawek, nożyki do nakłuwania palca, rurki kapilarne grubościenne, okulary), kwaterunkowy (leżanka, szafa metalowa na akta) i sprzęt mps (beczki stalowe, beczki plastikowe, pompy ręczne, kanistry).

Wystawione do sprzedaży mienie można oglądać jeszcze dzisiaj (2 sierpnia) w godz. od 10:00 do 14:00 m.in. w Krakowie, Balicach, Zakopanem, Lublińcu, Kłaju, Tarnowskich Górach, Sandomierzu, Gliwicach, Nowym Glinniku, Kielcach i w Bytomiu. Szczegółowa oferta jest dostępna na stronie internetowej AMW: https://amw.com.pl/pl/uzbrojenie-i-sprzet/sprzet-wojskowy/przetargi-1/1345

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranych pozycji przetargowych. Wadium należy wpłacać wyłącznie przelewem na konto Agencji Mienia Wojskowego w Banku Gospodarstwa Krajowego O/Kraków, nr konta 83 1130 1150 0012 1243 8520 0020, podając w tytule przelewu numer i datę przetargu oraz numery wybranych pozycji przetargowych.

Otwarcie ofert nastąpi 7 sierpnia br. o godz. 13:00 w siedzibie krakowskiego oddziału regionalnego AMW przy ul. Montelupich 3 (wejście od ul. Kamiennej), pok. nr 59, I piętro.

Zgodnie z ustawą o Agencji Mienia Wojskowego, 100% zysków ze sprzedaży powojskowego mienia przekazane zostanie na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

ZOBACZ KONIECZNIE:FLESZ: Program 300 plus - jak otrzymać wsparcie finansowe

Źródło: vivi24

Polub nas na Facebooku i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

NAUCZYCIEL ROKU | Zgłoś kandydatów

NAUCZYCIEL ROKU | Zgłoś kandydatów

HIPOKRATES MAŁOPOLSKI 2018 | Trwa głosowanie

HIPOKRATES MAŁOPOLSKI 2018 | Trwa głosowanie

SAMORZĄDOWIEC MAŁOPOLSKI Oceń rządy włodarzy i radnych w kończącej się kadencji samorządu

SAMORZĄDOWIEC MAŁOPOLSKI Oceń rządy włodarzy i radnych w kończącej się kadencji samorządu

W świecie iWizji… Przełomowe, niezawodne, funkcjonalne i piękne

W świecie iWizji… Przełomowe, niezawodne, funkcjonalne i piękne