Kraków. Makabryczne odkrycie za przystankiem autobusowym

red.Zaktualizowano 
W piątek, 14 czerwca, w późnych godzinach popołudniowych w trawie za przystankiem autobusowym Darwina w nowohuckim Grębałowie znaleziono ciało mężczyzny.

O makabrycznym znalezisku jako pierwsza została poinformowana straż miejska - informuje Radio Kraków. Według relacji oficera prasowego krakowskiej policji, ciało mężczyzny było w daleko posuniętym rozkładzie.

Zwłoki zostały zabezpieczone i przewiezione do zakładu medycyny sądowej. Na razie nie wiadomo, jaka była przyczyna śmierci mężczyzny.

Mężczyzna najprawdopodobniej był bezdomny.

Zobacz także:

Nowohucka mapa zbrodni. Sprawdź, gdzie doszło do najbardziej...

WIDEO: Praca sezonowa dla młodzieży. Co im daje i na co zwrócić uwagę?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Czytaj także

Wideo

Materiał oryginalny: Kraków. Makabryczne odkrycie za przystankiem autobusowym - Gazeta Krakowska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 29

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-15T18:52:57 02:00, G:

Nowa Huta ciągnie druta

W

M
Mirror
2019-06-16T18:01:07 02:00, Hutas:

Grębałów to dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie. Ja wiem, że pisanie w nagłówkach i artykułach (szczególnie o jakichś zbrodniach i makabrach) o Nowej Hucie nabija wyświetlenia, ale po raz kolejny apeluję do redaktorów o konsekwencję, bo zazwyczaj nie piszecie o nowych inwestycjach w "nowohuckich Czyżynach".

Do kogo apelujesz? Do redaktorów? W GK są co najwyżej pseudodziennikarze. W znacznej mierze nastoletni (co widać na zdjęciach) i bardzo często słoiki niemające pojęcia o topografii naszego miasta i okolic.

H
Hutas

Grębałów to dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie. Ja wiem, że pisanie w nagłówkach i artykułach (szczególnie o jakichś zbrodniach i makabrach) o Nowej Hucie nabija wyświetlenia, ale po raz kolejny apeluję do redaktorów o konsekwencję, bo zazwyczaj nie piszecie o nowych inwestycjach w "nowohuckich Czyżynach".

G
Gość

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

*

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

*

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

*

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

*

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

T
Tttt
2019-06-15T17:38:35 02:00, Gość:

Makabryczne odkrycie .... wielka sensacja.... weźcie czasem dostosujcie słowa do sytuacji....

2019-06-15T20:34:47 02:00, Gość:

o to to

2019-06-15T21:03:45 02:00, Jola:

Sensacja to jest bo zwłoki w dalekim rozkładzie za przystankiem i nikt nic wcześniej nie widział i nie czuł, ciekawe , przecież to smród na kilometr .

Debil z cieebie

k
krupski
2019-06-15T19:31:52 02:00, Robol:

Demokracja po upadku huty Lenina robi postępy

w czasach Hil nie było meneli?

G
Gość

Tam się zawsze bezdomni i żule kręcili - żadna mi sensacja!!!!!! Szkoda człowieka i tyle

G
Gość
2019-06-15T17:38:35 02:00, Gość:

Makabryczne odkrycie .... wielka sensacja.... weźcie czasem dostosujcie słowa do sytuacji....

2019-06-15T20:34:47 02:00, Gość:

o to to

2019-06-15T21:03:45 02:00, Jola:

Sensacja to jest bo zwłoki w dalekim rozkładzie za przystankiem i nikt nic wcześniej nie widział i nie czuł, ciekawe , przecież to smród na kilometr .

Rzeczywiście żule jebią na kilometr czasem to już nawet ciężko wytrzymać w tranwaju

J
Jola
2019-06-15T17:38:35 02:00, Gość:

Makabryczne odkrycie .... wielka sensacja.... weźcie czasem dostosujcie słowa do sytuacji....

2019-06-15T20:34:47 02:00, Gość:

o to to

Sensacja to jest bo zwłoki w dalekim rozkładzie za przystankiem i nikt nic wcześniej nie widział i nie czuł, ciekawe , przecież to smród na kilometr .

J
Jpla
2019-06-15T17:54:01 02:00, Gość:

Jezeli to bezdomny, to jednego smiecia mniej. Brawo !

2019-06-15T20:22:52 02:00, Gość:

Niewiadomo czy ty nie jesteś większym smieciem sądząc po wypowiedzi raczej tak

Jak tak można pisać nie wiedząc czy o tobie ktoś kiedyś nie powie tak samo jak Ty .

G
Gość
2019-06-15T17:38:35 02:00, Gość:

Makabryczne odkrycie .... wielka sensacja.... weźcie czasem dostosujcie słowa do sytuacji....

o to to

G
Gość
2019-06-15T17:54:01 02:00, Gość:

Jezeli to bezdomny, to jednego smiecia mniej. Brawo !

Niewiadomo czy ty nie jesteś większym smieciem sądząc po wypowiedzi raczej tak

G
Gość
2019-06-15T17:54:01 02:00, Gość:

Jezeli to bezdomny, to jednego smiecia mniej. Brawo !

Karma wraca bratku...

R
Robol

Demokracja po upadku huty Lenina robi postępy

M
Mirror

Jako pierwsi zostali powiadomieni niedorozwoje umysłowe z SM? No, no... Jeszcze się naoglądają zwłok i zaczną domagać się utworzenia w swoich strukturach wydziału zabójstw :)))

Dodaj ogłoszenie