Kraków. Nowa linia autokarowa FlixBusa ze Szczecina do...

Kraków. Nowa linia autokarowa FlixBusa ze Szczecina do Zakopanego

Piotr Tymczak

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Kraków. Nowa linia autokarowa FlixBusa ze Szczecina do Zakopanego

©fot. Łukasz Kowalski

Od 16 stycznia autobusy FlixBusa w ramach nocnej linii N1362 zaczną kursować na trasie Szczecin-Zakopane, z przystankami m.in. we Wrocławiu, w Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Krakowie i Myślenicach.
Kraków. Nowa linia autokarowa FlixBusa ze Szczecina do Zakopanego

©fot. Łukasz Kowalski

Autobus na trasie Szczecin-Zakopane będzie kursował siedem dni w tygodniu. Ze Szczecina autobus wyruszy o godz. 18.15, a na miejscu, w Zakopanem, będzie o godz. 6.35. W drugą stronę natomiast, z Zakopanego autobus będzie odjeżdżał o godz. 23.30, a w Szczecinie będzie o godz. 11.50. Na ten moment kalendarz rezerwacyjny dla tego połączenia jest otwarty do 1 kwietnia 2020.

Dodatkowo, rozpoczyna się promocja 99 groszy na wszystkie połączenia uwzględniające Zakopane, Myślenice i Nowy Targ. Promocja trwa do niedzieli, 13 stycznia i obejmuje bilety na kursy od 16 do 31 stycznia.

Pełna trasa linii N1362: Szczecin – Gorzów Wielkopolski – Świebodzin – Zielona Góra – Lubin – Wrocław Lotnisko – Wrocław – Katowice – Kraków – Myślenice – Nowy Targ – Zakopane.

Przystanek FlixBusa w Szczecinie znajduje się na Dworcu Głównym przy ul. Kolumba. W Zakopanem natomiast autobus zatrzymuje się na Dworcu Autobusowym przy ul. Chramcówki 35A. Bilety na podróż można kupić na stronie flixbus.pl, w aplikacji mobilnej bądź w jednym z ponad 400 stacjonarnych punktów sprzedaży, w tym w biurach podróży sieci MyTravel.

KONIECZNIE SPRAWDŹ:FLESZ: 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Czy będzie kolejny rekord?

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo