Szczegóły tutaj:
linia 133 – trasa i częstotliwość kursowania pozostanie bez zmian, zostanie wprowadzona korekta rozkładu jazdy;
linia 135 – będzie kursować po nowej stałej trasie: Łagiewniki – … – Fredry – Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – Witosa – … – Golkowice Pętla;
linia będzie dodatkowo obsługiwać przystanek Millana n/ż, natomiast nie będzie obsługiwać przystanku Połomskiego;
linia będzie kursować z częstotliwością co 30 minut w dni powszednie i co 40 minut w godzinach wieczornych oraz w dni wolne;linia 155 – będzie kursować po nowej stałej trasie: Zajezdnia Wola Duchacka – … – Myślenicka – Merkuriusza Polskiego (powrót: Chałubińskiego – Szybisko) – Kąpielowa – Swoszowice SKA;
przystanek końcowy Swoszowice SKA będzie zlokalizowany na pętli;
przystanek początkowy Swoszowice SKA będzie zlokalizowany w zatoce po wyjeździe z pętli;
linia będzie kursować z częstotliwością co 30 minut w dni powszednie i co 40 minut w godzinach wieczornych oraz w dni wolne;linia 165 – zostanie zlikwidowana;
linia 214 – będzie kursować po obecnej trasie z częstotliwością co 30 minut w dni powszednie, co 40 minut w godzinach wieczornych i co 80 minut w dni wolne;
wybrane kursy nadal będą realizowane po trasie wariantowej (skróconej): Borek Fałęcki – Grabówki Pętla;linia 224 – będzie kursować po nowej stałej trasie: Wieliczka Miasto – … – Witosa – Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – Siostry Magdaleny Marii Epstein – Totus Tuus – Centrum JPII;
Rozkład jazdy zostanie zmieniony:
linia 254 – będzie kursować po nowej stałej trasie: Borek Fałęcki – … – Kąpielowa – Swoszowice SKA (podjazd do nowej pętli każdym kursem w obu kierunkach) – Kąpielowa – … – Golkowice Pętla / Grabówki Pętla;
przystanek Swoszowice SKA w kierunku Grabówek i Golkowic będzie zlokalizowany w zatoce po wyjeździe z pętli;
przystanek Swoszowice SKA w kierunku Borku Fałęckiego będzie zlokalizowany w zatoce przed wjazdem na pętlę;
linia będzie kursować z częstotliwością co 30 minut w dni powszednie, co 40 minut w godzinach wieczornych i co 80 minut w dni wolne;
wybrane kursy w dni powszednie (jeden kurs w godzinach porannych) i w dni świąteczne będą jak dotychczas realizowane na trasie Borek Fałęcki – Grabówki Pętla;
linie 433 – będzie kursować po nowej stałej trasie: Łagiewniki – … – Bojki – Cechowa – Piaski Wielkie;
częstotliwość i godziny kursowania pozostaną bez zmian.
- Malowniczy zakątek pod Krakowem: zamek, jezioro z zaporą i piękne drewniane chaty
- Była nazywana najbrzydszą ulicą Krakowa. Kalwaryjska kiedyś i dziś
- Chcesz zaoszczędzić? Wyjmij te urządzenia z gniazdka
- Horoskop jesienno-zimowy dla wszystkich znaków zodiaku
- Emerytury w październiku 2022. Takie przelewy będą dostawać emeryci po zmianach
- Najpopularniejsze imiona w tym roku w Krakowie. TOP 10 dla chłopców i dla dziewczynek
Brak snu wpływa na empatię i hojność
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?