Kraków. Wianki święto muzyki. Czyli koncerty plenerowe i pokaz sztucznych ogni [ZDJĘCIA]

(red)Zaktualizowano 
Co roku Wianki w Krakowie upływają pod znakiem "święta muzyki". Poza tradycyjnymi rytuałami, jak Noc Kupały czy plecenie wianków, jesteśmy też świadkami koncertów odbywających się w kilku plenerowych punktach miasta - m.in. na Rynku i na scenie pod Wawelem - a także w klubach i salach. Nie inaczej było w tym roku. Wystąpili m.in. Natalia Nykiel, Limboski, Fisz Emade, Renata Przemyk, Mela Koteluk, The Dumplings. Z kolei w namiocie Festiwalu Kultury Żydowskiej odbyła się potańcówka. A na koniec odbył się niezwykły pokaz sztucznych ogni, które zobaczyły tłumy krakowian i turystyów. Zobaczcie jak wyglądała najgłośniejsza część Wianek 2019 w Krakowie!

Kraków. Plenerowe koncerty podczas Wianków [WIDEO, ZDJĘCIA]

WIDEO: Dzieci mówią jak jest: "Miłość to gilgotki w brzuchu"

Czytaj także

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
k
karolp

Było naprawdę pięknie i liczę na powtórkę. Pokaz sztucznych ogni robił wrażenie i fajnie, że taka impreza odbyła się w czerwcu. Coś jeszcze jest planowane na te wakacje w podobnych klimatach?

G
Gość

Nie mam nic przeciwko fajerwerkom.Nie dajmy się zwariować!Mam zwierzaka ,który się tego boi,ale kiedyś ludzie w ogóle nie zwracali uwagi na swoich pupili.Zbierajmy odchody po naszych zwierzętach, a od razu będzie lepiej. P.S.Jesli kilka razy do roku wybuchną sztuczne ognie,to nasi pupile pod opieką przeżyją 😉

G
Gość
2019-06-24T09:54:20 02:00, Gość:

Praca online przed komputerem 14.300zł/miesięcznie zapisz sie tu: http://zarobmilion.pl

ja byłam nauczycielką 12 lat i zrezygnowałam dla pracy w internecie którą polecił mi mój sąsiad - lekarz

na dzień dzsiejszy zarabiam miesiecznie 3 razy wiecej i jestem szczesliwa , nie musze rano wstawać i uzerac sie z dzieciakami

Noi to jest rozwiązanie dla strajkujących nauczycieli

G
Gość

Praca online przed komputerem 14.300zł/miesięcznie zapisz sie tu: http://zarobmilion.pl

ja byłam nauczycielką 12 lat i zrezygnowałam dla pracy w internecie którą polecił mi mój sąsiad - lekarz

na dzień dzsiejszy zarabiam miesiecznie 3 razy wiecej i jestem szczesliwa , nie musze rano wstawać i uzerac sie z dzieciakami

G
Gość

Praca online przed komputerem 24.300zł/miesięcznie zapisz sie tu: http://zarobmilion.pl

ja byłam nauczycielką 12 lat i zrezygnowałam dla pracy w internecie którą polecił mi mój sąsiad - lekarz

na dzień dzsiejszy zarabiam miesiecznie 3 razy wiecej i jestem szczesliwa , nie musze rano wstawać i uzerac sie z dzieciakami

K
Krystian
2019-06-23T09:16:46 02:00, zygmaj:

Wszystkie psy i koty "dziękują" za kolejną atrakcję poza Sylwestrem.

2019-06-23T12:42:10 02:00, Gość:

Niech zdychają wszystkie zasrańce chodników i trawników plus ich pojebani właściciele

2019-06-23T16:07:03 02:00, sisi:

Tak,tak...masz rację.Każdemu właścicielowi którego pies lub kot wysra się na trawnik a on nie posprząta po swoim "pupilku" powinno się gębe gównem wysmarować

Pies jak człowiek czasem ma obstrukcję i nie ma jak tego posprzątać. Czy jak za dużo wypiłaś i zarzygalas trawnik to posprzatalaś po sobie? Bo chyba nie, więc może zrobimy Tobie to samo tylko nie gównem??

M
Marcin

Mój pies ma uraz do fajerwerków. W sylwestra banderowcy rzucali fajerwerkami w ludzi i psy, tak dla zabawy. Teraz się boi mimo, że jest rasy groźnej na którą musiałem mieć pozwolenie. I mimo wszystko nie boi się burzy tylko durnych fajerwerków. I co niby mam zrobić? Akbash mimo swoich rozmiarów, twardego charakteru bał się jak mały szczeniak. Dla wielu z was nie ma to znaczenia, a dla mnie ma!

G
Gość
2019-06-23T16:24:14 02:00, Gość:

gawiedz zachwycona, a pieniadze pod stołem rozkradane

Inteligent sie znalazi- widze ze uwaznie sluchasz kazan Jedrszewskiego - i czerpiesz wzorce w obrazaniu ludzi-

G
Gość
2019-06-23T14:45:35 02:00, Jac:

Czy pieski, kotki i inne wrażliwe żyjątka cierpią tylko w Sylwestra, a w pozostałych 365 dniach cieszą się ze sztucznych ogni razem z rozbawioną gawiedzią?

Psa z Mogilskiej wianki- sztuczne ogne nie przeszkadzały- twoje to jakies miernoty.

G
Gość
2019-06-23T09:16:46 02:00, zygmaj:

Wszystkie psy i koty "dziękują" za kolejną atrakcję poza Sylwestrem.

Na drugi raz bedzie zrzucanie z heleikoptera- ulotek niech zyje PIS I Kaplan Smolensk a takze asysta smolenska.

G
Gość

gawiedz zachwycona, a pieniadze pod stołem rozkradane

s
sisi
2019-06-23T09:16:46 02:00, zygmaj:

Wszystkie psy i koty "dziękują" za kolejną atrakcję poza Sylwestrem.

2019-06-23T12:42:10 02:00, Gość:

Niech zdychają wszystkie zasrańce chodników i trawników plus ich pojebani właściciele

Tak,tak...masz rację.Każdemu właścicielowi którego pies lub kot wysra się na trawnik a on nie posprząta po swoim "pupilku" powinno się gębe gównem wysmarować

F
Fishbed
2019-06-23T09:16:46 02:00, zygmaj:

Wszystkie psy i koty "dziękują" za kolejną atrakcję poza Sylwestrem.

2019-06-23T12:42:10 02:00, Gość:

Niech zdychają wszystkie zasrańce chodników i trawników plus ich pojebani właściciele

Nie wiedziałem, że takie bydle posiada umiejętność czytania i pisania.

J
Jac
2019-06-23T14:45:35 02:00, Jac:

Czy pieski, kotki i inne wrażliwe żyjątka cierpią tylko w Sylwestra, a w pozostałych 365 dniach cieszą się ze sztucznych ogni razem z rozbawioną gawiedzią?

*364

J
Jac

Czy pieski, kotki i inne wrażliwe żyjątka cierpią tylko w Sylwestra, a w pozostałych 365 dniach cieszą się ze sztucznych ogni razem z rozbawioną gawiedzią?

Dodaj ogłoszenie