Kraków znów najlepszy!

Kraków znów najlepszy!

(AG)

Dziennik Polski 24

Dziennik Polski 24

Kraków znów najlepszy!

©Fot. Jan Hubrich

Rankingi. Kraków to najlepsze europejskie miasto dla turystów w 2015 roku – tak, po raz kolejny,wynika z analizy danych zgromadzonych na portalu turystycznym Zoover! Kraków zdobył najwyższą ocenę 8.80 i otrzymał Zoover Award „The Best European City Trip 2015”.
Kraków znów najlepszy!

©Fot. Jan Hubrich

Portal Zoover w sumie przeanalizował prawie 60000 opinii dotyczących najbardziej popularnych europejskich miast. W opiniach wystawionych przez użytkowników Zoover brano pod uwagę m.in. takie kryteria jak: atmosfera, kultura, życie nocne i jakość hoteli.

W naszym mieście turyści najwyżej ocenili m.in. jego niepowtarzalną atmosferę. Na drugim miejscu znalazła się Sewilla i Wenecja.

Kraków zdobył pierwsze miejsce w rankingu portalu Zoover także w 2014 r. Przyznanie nagrody w ubiegłym roku niewątpliwie wpłynęło na plany wakacyjne holenderskich i europejskich turystów.

Według badań Małopolskiej Organizacji Turystycznej liczba turystów z Holandii, którzy odwiedzili Kraków w ubiegłym roku podwoiła się, osiągając 77 tys.

Zoover to jeden z największych portali turystycznych w Europie.

Komentarze (3)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
o tak

gosc (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

najlepsze miasto , mowiac jezykiem turysty zeby tanio popic i po.....Sklepy z woda i przybytki uciechy otwarte na okraglo bez przerwy obiadowej.

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Za co 1 miejsce?

KJHk (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 4

Podejrzewam ,że tak wysoko turystycznie oceniają Kraków niektóre grupy krótkotrwałych przyjezdnych z Holandii przybywających tanimi liniami lotniczymi na balangi . Mogą się wydzierać i wałęsać...rozwiń całość

Podejrzewam ,że tak wysoko turystycznie oceniają Kraków niektóre grupy krótkotrwałych przyjezdnych z Holandii przybywających tanimi liniami lotniczymi na balangi . Mogą się wydzierać i wałęsać nocami po mieście urżnięci do nieprzytomności ,rzygać i załatwiać się publicznie ,a strażnicy mając nakaz tolerancji udają ,że nic się nie dzieje .Tego nikt nie toleruje np. w Wiedniu ,Wenecji i innych miastach ,stąd też w ich ocenie miasta te uplasowały się niżej niż Kraków .

Z ubolewaniem ,więc czytam z jaką radością wypowiada się o tym , zajmująca niezagrożone 1 miejsce w propagandzie osoba zajmująca się promocją Krakowa.

Na łamach różnych forum Kraków zajmował już 1 miejsce dla pijusów z wysp.

zwiń

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
A dla mieszkańców ?

Krakus (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 5

Pytanie do redakcji : Na którym miejscu w Europie jest Kraków pod względem jakości życia dla mieszkańców ?

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo