Krasnale na korcie

W grze pojedynczej chłopców tytuł mistrzowski przypadł w udziale Marcinowi Bieńkowi z UKS Tarnogród, który w finałowym pojedynku zwyciężył 6-2, 6-2 Roberta Pajora z TKT Tarnów. Brązowy medal wywalczył Michał Sacawa (Olimpia Chełm), pokonując 6-4, 6-2 Mateusza Piotrowskiego (Carwald Chrzanów).W zmaganiach debli najlepsza okazała się para Marcin Bieniek - Roman Gargula (UKS Nowy Sącz), wicemistrzostwo zdobyła natomiast tarnowska para Robert Pajor - Bartłomiej Nowak. W turnieju pocieszenia po zwycięstwie 6-2, 6-2 nad Mateuszem Donhefnerem triumfował natomiast Maksym Szpulecki (Olsza Kraków).

Tenis

Przez dwa dni na kortach Unii w Tarnowie Mościcach rozgrywane były mistrzostwa regionu Małopolskiego "krasnali" w tenisie ziemnym. Udział w imprezie organizowanej przez Tarnowski Klub Tenisowy wzięło 26 zawodniczek i zawodników w wieku 8-10 lat.
 Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Ewelina Łuczka z Okocimskiego Brzesko, pokonując w finale 6-1, 6-3 Lenę Szpulecką z Olszy Kraków. Trzecie miejsce po zwycięstwie 6-0, 6-2 nad Anną Wójciak z Okocimskiego Brzesko przypadło natomiast w udziale Sylwii Borek z Młodzika Nowy Sącz. W grze podwójnej najlepsza okazała się para Sylwia Borek - Lena Szpulecka, srebrny medal wywalczył zaś klubowy duet Okocimskiego, Ewelina Łuczka - Anna Wójciak. Turniej pocieszenia wygrała natomiast Katarzyna Kwiecień z Olszy Kraków, która w finałowym spotkaniu zwyciężyła 6-4, 6-4 swą klubową koleżankę Anitę Lechowicz. Dobrze spisały się również debiutujące w imprezie tej rangi tenisistki Tarnowskiego Klubu Tenisowego. Dziewięcioletnia Kamila Snopkowska zajęła bowiem piąte miejsce w turnieju głównym, natomiast rok od niej młodsza Karolina Bojarska sklasyfikowana została na trzeciej pozycji w turnieju pocieszenia.