Krótko

O
WYGRANA ŁĘCZNIAN. Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Górnika Łęczna wygrali spotkanie z Żenisem Astana (Kazachstan) 2-1 (1-0). Bramki dla Górnika: Janusz Wolański (40) i Grzegorz Szymanek (82).

PORAŻKA AMIKI. Przebywający na zgrupowaniu w hiszpańskiej miejscowości Siclana de la Frontera piłkarze Amiki Wronki przegrali z II-ligowym duńskim zespołem HSK Soenderjyllend 2-3 (1-1). Bramki dla Amiki: Dembiński (38), Burhardt (87 karny).
   REKORD SCHUMACHERA. Pięciokrotny mistrz świata Formuły 1 Niemiec Michael Schumacher podczas testów nowego bolidu Ferrari F/2004 jako pierwszy kierowca w historii pokonał jedno okrążenie toru we włoskiej Imoli w czasie poniżej minuty i 20 sekund. Uzyskał wynik 1.19,664.
   REMIS ODRY. Przebywająca na zgrupowaniu w Turcji Odra Wodzisław zremisowała w sparingowym meczu z Batysem Uralsk (Kazachstan) 1-1 (1-0). Bramkę dla Odry zdobył Kubisz w 2 minucie.
   FAŁSZYWE PASZPORTY. Jiri Hamza, menedżer zespołu koszykarek Gambrinus Brno powiedział, że dwie Amerykanki grające w drużynie mistrza Euroligi UMMC Jekaterinburg DeLisha Milton i Yolanda Griffith mają fałszywe gruzińskie paszporty.