Krychowiak i spółka nadal dołują

Jerzy Filipiuk
Grzegorz Krychowiak i spółka na razie nie podbijają hiszpańskiej ligi
Grzegorz Krychowiak i spółka na razie nie podbijają hiszpańskiej ligi Bartek Syta
Trwa fatalna seria Sevilli. W meczu 5. kolejki ligi hiszpańskiej przegrała ona na boisku beniaminka Las Palmas 0:2.

Triumfator ostatniej edycji Ligi Europy i uczestnik Ligi Mistrzów w tym sezonie nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli La Liga. Ma na koncie zaledwie 2 punkty.

We wtorkowym spotkaniu bramkarza Fernando Llorente pokonali w 30 minucie po składnej akcji zespołu Roque Mesa i w 76 minucie głową Antolin Alcaraz.

Grzegorz Krychowiak zaliczył w barwach Sevilli piąty kolejny w tym sezonie ligowym mecz w pełnym wymiarze czasowym. Miał okazję do zdobycia gola, ale po jego strzale głową jeden z graczy gospodarzy wybił piłkę.

W najbliższej kolejce spotkań Sevilla 27 września podejmować będzie zajmujący siódme miejsce w tabeli zespół Rayo Vallecano, który dotychczas uzbierał 7 punktów.