Ksiądz Tymoteusz Szydło trafi do Oświęcimia. Koniec czerwca to czas zmian w parafiach Diecezji Bielsko-Żywieckiej [ZDJĘCIA]

Bogusław KwiecieńZaktualizowano 
Wkrótce wśród księży pełniących posługę duszpasterską w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Oświęcimiu pojawi się ks. Tymoteusz, syn Beaty Szydło, byłej premier a obecnie europarlamentarzystki. Ks. Tymoteusz Szydło do Oświęcimia przeniesie się z Buczkowic, gdzie przez minione dwa lata był kapłanem w parafii Przemienienia Pańskiego. Wcześniej przed przyjęciem święceń kapłańskich służył w parafii św. Andrzeja Apostoła w Osieku. Archiwum GK
Diecezja Bielsko-Żywiecka ogłosiła listę zmian personalnych w podległych sobie parafiach. Dotyczą one proboszczów, wikariuszy, neoprezbiterów, księży odchodzących na emerytury. Jest wśród nich m.in. ks. Tymoteusz Szydło, syn byłej wicepremier. Wszystkie zmiany przedstawiamy na kolejnych kartach galerii.

Zmiany księży w Archidiecezji Krakowskiej w 2019 roku. W sie...

WIDEO: Dlaczego Polacy nie interesują się wyborami i polityką?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Wideo

Materiał oryginalny: Ksiądz Tymoteusz Szydło trafi do Oświęcimia. Koniec czerwca to czas zmian w parafiach Diecezji Bielsko-Żywieckiej [ZDJĘCIA] - Gazeta Krakowska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
x
xyz
2019-06-20T10:54:47 02:00, Gość:

Kiedy stanie się świętym?

2019-06-20T16:21:52 02:00, Adriana:

Prawie już go robi Pindel . Wstyd o kim tu pisac?

Prędzej niż ty (celowo z małej litery) "mędrcze" zmądrzejesz.

p
pytanie
2019-06-20T11:35:09 02:00, PolakPatriota:

czy mamuska jego - ta ochydna krowa - wyspowiadala sie juz z klamstw?

2019-06-21T08:17:15 02:00, Gość:

Powinna to zrobić

Byłeś już karany za ubliżanie?

t
typ
2019-06-21T13:09:37 02:00, Gość:

Rozpoczoł -SEKSTURYSTYKE

Zazdrośniku, możesz pocałować go poniżej pleców.

a
aqq
2019-06-21T16:56:24 02:00, Przezorny:

Ludzie bądżcie czujni .Czyżby zmiany spowodowane były ukrywaniem księży-pedofilów jak to bywało do tej pory.

Zmień swój nick na potłuczony.

d
ddt
2019-06-24T23:02:54 02:00, Płaczący katolik:

Matka klamczucha, syn księżulo... Ot, polski Kościół...

Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim. Pamiętaj o tym!

555

Co za analfabeta pisał ten artykuł?! Przecież Pani Szydło była premierem a napisano, że wicepremierem.

P
Płaczący katolik

Matka klamczucha, syn księżulo... Ot, polski Kościół...

G
Gość

przedprożek żeby usadowić go w Krakowie?

G
Gość

Będzie bliżej mamusinowego cycusia .Mogła go sobie przenieść do Przecieszyna miałaby go jeszcze bliżej.

P
Przezorny

Ludzie bądżcie czujni .Czyżby zmiany spowodowane były ukrywaniem księży-pedofilów jak to bywało do tej pory.

G
Gość

Rozpoczoł -SEKSTURYSTYKE

G
Gość
2019-06-20T11:35:09 02:00, PolakPatriota:

czy mamuska jego - ta ochydna krowa - wyspowiadala sie juz z klamstw?

Powinna to zrobić

A
Adriana
2019-06-20T10:54:47 02:00, Gość:

Kiedy stanie się świętym?

Prawie już go robi Pindel . Wstyd o kim tu pisac?

G
Gość

kogo obchodzi ten nierob i len gej

A
Adriana olszanska

Szydlo, a kto to jest zeby o nim pisać? Wstyd dla biskupa ze odwolal Pedziwiatra. Pindel odejdz i nie siej wstydu. Niby nowoczeny, udawacz i hipokryta.

Dodaj ogłoszenie