sportowy24
KSW 47. Damian Janikowski w karcie walk na galę X-Warriors w...

KSW 47. Damian Janikowski w karcie walk na galę X-Warriors w Atlas Arenie

mat. prasowe/art

Gazeta Krakowska

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Damian Janikowski powalczy na KSW 47
1/11

Przejdź do
galerii zdjęć

©Fot. Tomasz Hołod / Polska Press

KSW 47. Na gali MMA w Atlas Arenie 23 marca pojawi się Damian Janikowski. Brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie w zapasach i jeden z najciekawiej zapowiadających się zawodników mieszanych sztuk walki dopiero pozna swojego rywala.
Wrocławianin zadebiutował na zawodowej scenie MMA w maju 2017 roku, a już jest uważany przez ekspertów za kandydata do zdobywania najcenniejszych trofeów. Reprezentant WCA Fight Team wszedł do klatki KSW do tej pory cztery razy i trzykrotnie zostawiał w niej znokautowanego rywala.

----->>> KARTA WALK KSW 47 <<<-----

Na KSW 39 Janikowski odprawił kolanem i ciosami w parterze Julio Gallegosa, a następnie na KSW 41 w drugiej rundzie pokonał najbardziej doświadczonego zawodnika MMA nad Wisłą, Antoniego Chmielewskiego. Do tamtych wygranych 29-latek dorzucił kolejną podczas KSW 43, kiedy to przed własną publicznością - w zaledwie 18 sekund - posłał na deski Yannicka Bahatiego. Janikowskiego zatrzymał dopiero Michał Materla na KSW 45.

- Nie mogę się doczekać powrotu do klatki – mówi Damian Janikowski. - Od mojej ostatniej, październikowej walki podczas KSW 45 na londyńskim Wembley pracowałem bardzo intensywnie razem z całym moim sztabem szkoleniowym w Berkut WCA Fight Team. Cel jest jeden; kolejne zwycięstwo w KSW, najlepiej przed czasem! Włodarze długo trzymali mnie w niepewności i choć wciąż nie znam nazwiska mojego rywala, jestem gotowy. Wprowadziłem kilka istotnych zmian w swoich przygotowaniach i nie wyobrażam sobie innego zakończenia jak wygrana. Cieszę się, że mogę być częścią tak mocnej karty walk. To będzie niezła gratka dla kibiców.

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:
TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?


Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Polecamy

Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? [FINAŁ WOJEWÓDZKI]

Kto zasługuje na tytuł Osobowość Roku 2018? [FINAŁ WOJEWÓDZKI]

Wybieramy MISTRZÓW URODY w Małopolsce - START GŁOSOWANIA

Wybieramy MISTRZÓW URODY w Małopolsce - START GŁOSOWANIA

Świat może istnieć bez tytoniowego dymu

Świat może istnieć bez tytoniowego dymu