Kto zrobił krzywdę Michałowiance?

Tomasz Bochenek
Boisko w Michałowicach dostosowywane jest do wymogów IV ligi (pierwszy mecz odbędzie się tam prawdopodobnie 5 września), dlatego w sobotę beniaminek gospodarzem był w Grabiu.

- 80 minuta, stan meczu 0:2 - spiker, mający stanowisko na wiślanym wale, pilnował protokołu. Obrońcy Wiślanki nie upilnowali natomiast chwilę potem Kozaka i ten wykorzystał dobre podanie D. Cyganka.

Grabianie obronili się w końcówce przy kornerach, ale trener Jacek Mróz nie był zachwycony postawą zespołu: - Brakowało spokoju w rozegraniu. Chcieliśmy zdobywać kolejne bramki, a trzeba było utrzymać piłkę.

- Najwięcej krzywdy zrobił nam Kmak - przyznał szkoleniowiec Michałowianki Marek Kowalski, mówiąc o piłkarzu, który w 20 min wyłożył na tacy piłkę Maśnicy, a w 55 napędził drugą golową akcję. Sam w wykańczaniu ataków był nieskuteczny.
W 43 min idealną okazję do wyrównania zmarnował Giermek. Z II połowy wypada odnotować strzały w poprzeczkę Górskiego (52) i Leśniaka (81).