Kuźba dał zmianę

MARO
Marcin Kuźba wystąpił przez 22 minuty w meczu Olympiakosu. Polak zmienił w 68 min Brazylijczyka Giovanniego. Olympiakos lideruje w Grecji.

W lidze tureckiej po 18 kolejkach prowadzi Besiktas 43 pkt (i tak przegrywał wysoko z Samsunsporem, gdy sędzia przerwał mecz, więc porażka biało-czarnych jest pewna) przed Galatasaray 38 i Trabzonsporem 34.
   GRECJA: Jacek Dąbrowski (Kallithea) 90 z Panathinaikosem 0-3, Mirosław Sznaucner (Iraklis) 90 z AEK 0-4, Arkadiusz Klimek (Panionios) 90 z OFI 1-1, Marcin Mięciel (Iraklis) 63 z AEK 0-4, Maciej Bykowski (OFI) 45 z Panioniosem 1-1, Marcin Kuźba (Olympiakos) 22 z Proodeftiki 4-0, Krzysztof Warzycha i Emmanuel Olisadebe (obaj Panathinaikos) 0, Cezary Kucharski (Iraklis) 0, Adam Majewski (Panionios) 0; TURCJA: Roman Dąbrowski (Besiktas) 85 w przerwanym meczu 1-4 z Samsunsporem, Marek Zając (Akcaabat) 0, Jacek Ziarkowski (Malatyaspor) 0. (MARO)