Łatwe zwycięstwo Progresu Kraków [ZDJĘCIA]

(PAN)
Progres Kraków - TOP 54 Biała Podlaska
Progres Kraków - TOP 54 Biała Podlaska Joanna Urbaniec / Polska Press
W spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów AS Progres Kraków pokonał TOP 54 Biała Podlaska 3:0 (2:0). Zwycięstwo gospodarzy było przekonujące, choć mecz nie stał na wysokim poziomie. Głównie za sprawą gości, którzy ograniczali się w zasadzie do faulowania przeciwników. Pierwsza bramka padła już w 2 min, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i dobitce Pietrzyka, druga po szybkiej akcji i strzale Radwanka do pustej bramki. Podopieczni Mateusza Misia w pierwszej połowie mieli jeszcze dwie dogodne okazje, rywal żadnej. Na początku drugiej połowy po składnej akcji wynik ustalił Kurek.