0 1 połowa

Piast Gliwice

2

1 1 połowa

• Koniec meczu! Piast Gliwice pokonuje Legię II Warszawa i awansuje do ćwierćfinału Pucharu Polski!

• Sędzia dolicza do tego meczu 3 minuty.

• Martin Konczkowski zmienia strzelca obu bramek - Gararda Badię.

• Piotr Cichocki zostaje zmieniony przez Nikodema Niskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tym razem Gerard Badia pewnie pokonuje bramkarza rezerw Legii!

• Kolejny rzut karny dla Piasta! Tym razem faulował Cezary Miszta!

• Niezła akcja Legii, jednak nie została zakończona strzałem na bramkę.

• Dominik Steczyk nie trafia w światło bramki uderzając z 12 metra! To powinien być gol!

• Jorge Felix był bardzo blisko zdobycia bramki! Piłka minimalnie minęła słupek bramki Legii!

• Dobre dośrodkowanie Radosława Pruchnika, ale w polu karnym Piasta to goście wygrywają pojedynek główkowy.

• Dominik Steczyk pojawia się na murawie w miejsce Sebastiana Milewskiego.

• Zupełnie nieudane uderzenie Toma Hateleya.

• Radosław Cielemęcki zmienia Kamila Orlika.

• Piłka spadła pod nogi Marcina Pietrowskiego, który posłał ją wysoko nad bramką.

• Mateusz Grudziński zdecydował się na strzał z 30 metra i Jakub Szmatuła z dużym spokojem broni te uderzenie.

• Jorge Felix uderza obok bramki.

• Kacper Wełniak zmienia Łukasza Łakomego.

• Jorge Felix wchodzi na murawę, a schodzi z niej Dani Aquino!

• Co za historia! Cezary Miszta świetnie broni strzał Gerarda Badii! Legia II nadal w grze!

• Rzut karny dla Piasta po zagraniu ręką Kamila Orlika!

• Defensorzy Piasta świetnie poradzili sobie z naporem rywala, który nastąpił po błedzie Jakuba Szmatuły.

• Kamil Orlik świetnie utrzymał się przy piłce, a później oddał niecelny strzał.

• Groźne uderzenie Piotra Cichockiego! Zabrakło tylko trochę dokładności.

• Dani Aquino huknął z dystansu, ale piłka leci bardzo daleko od bramki Miszty.

• Chris Phillips z dużym spokojem radzi sobie ze strzałem Milewskiego.

• Ależ było blisko drugiego gola dla Piasta! Sebastian Milewski trafił w słupek uderzając z 10 metra!

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy! Widać u Piasta zdecydowanie większą kulturę gry, jednak sprawa awansu jest jeszcze całkowicie otwarta! Rezerwy Legii również potrafią stworzyć sobie okazje!

• Łukasz Łakomy posłał "świece" w pole karne Piasta. Nie było szans aby oddać strzał na bramkę Szmatuły.

• Dani Aquino uderza bezpośrednio z 20 metra, ale piłka znacznie mija bramkę Cezarego Miszty.

• Ivan Obradović fauluje rywala pod swoim polem karnym. Będzie groźna okazja dla gości.

• Maciej Rosołek również ogląda żółty kartonik.

• Mateusz Grudziński ukarany żółtą kartką.

• Trochę paniczne uderzenie zawodnika Legii i Jakub Szmatuła spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

• Dani Aquino z 7 metra nie trafia w światło bramki! Takie sytuacje trzeba wykorzystywać!

• Świetne uderzenie Toma Hateleya z rzutu wolnego! Cezary Miszta końcówkami palców odbija futbolówkę!

• Legioniści zdołali zamknąć swojego rywala na ich połowie. Piotr Cichocki próbował dograć z prawego skrzydła, ale zabrakło dokładności.

• Maciej Rosołek popisał się znakomitą indywidualną akcją. Młody napastnik gospodarzy zdołał z dużym spokojem minąć Malarczyka, tylko problem w tym, że żadnej z jego kolegów nie pobiegł za akcją i Legia straciła posiadanie.

• Bardzo dobra akcja gospodarzy! Wymienili kilka szybkich podań, ale wszystko zbyt słabym strzałem zakończył Łukasz Łakomy. Bez problemu broni Szmatuła.

• Sytuacyjny strzał Daniego Aquino, ale bramkarz Legii nie miał żadnego problemu z obroną.

• Fatalne dośrodkowanie Piotra Cichockiego. Piłka nie miała prawa dotrzeć do Macieja Rosołka, który czekał przed bramką Szmatuły.

• Ariel Mosór przewrócił się przed swoim polem karnym, Gerard Badia przejął piłkę i spokojnie posłał ją obok bezradnego Cezarego Miszty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gerard Badia wykorzystuje błąd rywala!

• Dani Aquino notuje celny strzał, tylko że trafia prosto w Cezarego Misztę.

• Piast utrzymuje się przy piłce, ale jak na razie nie potrafią złamać szyków obronnych rywala.

• Jakub Szmatuła z małymi problemami, ale piąstkuje dośrodkowanie Radosława Pruchnnika.

• Pierwszy ofensywny wypad Legii, zakończony mocno niecelnym uderzeniem Chrisa Philippsa.

• Kolejny niepotrzebny błąd w defensywie gospodarzy. Znowu zdołali jednak uspokoić sytuację.

• Gerard Badia posyła piłkę w pole karne, jednak Cezary Miszta bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie.

• Złe wyprowadzenie piłki Ariela Mosóra, ale młody zawodnik zdołał naprawić swój błąd.

• Goście rozpoczynają mecz od środka boiska!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą, a kibice zgromadzeni na trybunach stadionu w Ząbkach odśpiewują "Sen o Warszawie"!

• W składzie rezerw Legii możemy zobaczyć kilka nazwisk znanych z ekstraklasowych boisk. Od pierwszej minuty zagrają m.in. Chris Phillips, Maciej Rosołek, Radosław Pruchnik czy Ivan Obradović. Dwaj ostatni w pierwszej drużynie nie zadebiutowali, ale są znani szerszej publiczności. Szczególnie forma Serba jest bardzo dużą niewiadomą.

• Piast Gliwice na pewno nie ma zamiaru lekceważyć przeciwnika. Chociaż Waldemar Fornalik zdecydował się na 9 zmian w porównaniu do ligowego starcia to dzisiaj jego zespół będzie zdecydowanym faworytem. Buzuje w nich też sportowa złość, gdyż dwa ostatnie spotkania to dwie porażki po 3:0. Czy dzisiaj zdołają zmazać plamę?

• Mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Rezerwy Legii niespodziewanie znalazły się na takim etapie Pucharu Polski. Zdołali pokonać wyżej notowanych rywali, w tym m.in Wigry Suwałki oraz Odrę Opole. Czy ci młodzi zawodnicy zdołają dzisiaj pokonać mistrza Polski?

• Dzień dobry Państwu! Czas na pierwszy dzisiaj mecz Legii Warszawa. Na początku Legia II podejmie mistrza Polski - Piasta Gliwice! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!