"Lewy" bez trofeum

(FIL)
Piłka nożna. W meczu o Superpuchar Niemiec Wolfsburg zremisował u siebie z monachijskim Bayernem 1:1, ale wygrał karnymi 5:4 ("11" zmarnował Xabi Alonso).

W Bayernie do 72 minuty grał Robert Lewandowski (niczym się nie wyróżnił). W kadrze VfL nie znalazł się Oskar Zawada.
W meczu o Tarczę Wspólnoty Arsenal pokonał na Wembley Chelsea 1:0.

W bramce "Kanonierów stał Petr Cech (poprzednio Chelsea). Tymczasem wypożyczony z Arsenalu do Romy Wojciech Szczęsny zadebiutował w swej nowej drużynie w przegranym w Lizbonie 0:2 spotkaniu ze Sportingiem. Polak bronił tylko po przerwie. Puścił dwa gole, ale i popisał się kilkoma udanymi interwencjami.

Superpuchar Niemiec: Wolfsburg - Bayern 1:1 (0:0), Bendtner 89 - Robben 49, k. 5:4; Tarcza Wspólnoty: Arsenal - Chelsea 1:0 (1:0), Oxlade-Chamberlain 24; towarzysko: Sporting - Roma 2:0 (0:0), Slimani 63, Mane 69.