3/15
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
NastępneData licytacji: 1-12-2021
CENA WYWOŁANIA: 648.750,00 zł


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Sławomir Szynalik Kancelaria Komornicza nr V w Wieliczce zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 1 grudnia 2021 roku o godz. 10.30 w sali nr 32 Sądu Rejonowego w Wieliczce ul. Janińska 25 odbędzie się:

PIERWSZA LICYTACJA
nieruchomości gruntowej - składającej się z działki ewidencyjnej nr 102/2 ( Indentyfikator działki 121905_5.0018.102/2, Obręb ewidencyjny 0018 Mietniów) zabudowanej budynkiem mieszkalnym położonej w miejscowości Mietniów 320 (gmina Wieliczka, powiat wielicki, województwo małopolskie ), mającej założoną księgę wieczystą w III Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wieliczce nr KR1I/00043028/3

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej (działka ewidencyjna nr 108 będąca własnością gminy Wieliczka). Rejon lokalizacji uzbrojony jest w następujące sieci infrastruktury technicznej: elektryczną, wodociągową, gazową, teletechniczną.

Działka ewidencyjna nr 102/2 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie wolnostojącej, parterowym z użytkowym poddaszem. Budynek realizowany w latach 2009-2013. Konstrukcja budynku tradycyjna murowana. ściany zewnętrzne ocieplone, pokryte tynkiem z malowaniem. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną. Stolarka okienna PCV. Drzwi wejściowe drewniane, antywłamaniowe. Stolarka drzwiowa wewnętrzna typowa. Strop żelbetowy, nad poddaszem drewniany. Wewnątrz ściany pokryte powłokami malarskimi, w pomieszczeniach mokrych płytki ceramiczne, glazura. Na podłogach w zależności od pomieszczenia panele, płytki ceramiczne, gres szkliwiony, terakota. Schody wewnętrzne drewniane, dwubiegowe. Łazienki wyposażone w biały montaż. W budynku instalacje: elektryczna wodna, kanalizacyjna (szambo), gazowa, c.o z pieca gazowego z zasobnikiem na ciepłą wodę, częściowe ogrzewanie podłogowe, centralny odkurzacz, urządzenie do zmiękczania wody, alarmowa, w salonie kominek z rozprowadzeniem ciepła, teletechniczna. Teren działki ogrodzony (częściowo ogrodzenie murowane z drewnianymi sztachetami, częściowo siatka na słupkach metalowych, brama i furtka z elementów kutych), zagospodarowany roślinnością pielęgnowaną, podjazd i dojścia wokół budynku utwardzone, brama sterowana automatycznie.

Na poziomie parteru znajdują się następujące pomieszczenia: wiatrołap, hol z klatka schodową, salon z jadalnią, kuchnia, spiżarka, gabinet kotłownia, garaż. Powierzchnia parteru wynosi 104,53 m2. Na poziomie poddasza znajdują się następujące pomieszczenia: pięć pokoi, klatka schodowa, hol, łazienka, garderoba. Powierzchnia użytkowa poddasza, wynosi: 94,29 m2. Razem powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wynosi: 198,82 m2.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 865.000,00 zł.

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania tj. kwotę: 648.750,00 zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu.
Rękojmię można także wpłacić na rachunek komornika.

Zobacz również

Remont zaczęto od krawężników i chodników

Remont zaczęto od krawężników i chodników

Tych piłkarzy Arki warto zabrać do Ekstraklasy [TOP 6]

Tych piłkarzy Arki warto zabrać do Ekstraklasy [TOP 6]

Polecamy

Modernizacja krakowskich wodociągów. Kolejny etap na ukończeniu

Modernizacja krakowskich wodociągów. Kolejny etap na ukończeniu

„Cenieni przez Polaków i darzeni sympatią”. Marszałek Sejmu na Dniu Strażaka

„Cenieni przez Polaków i darzeni sympatią”. Marszałek Sejmu na Dniu Strażaka

Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa. Obchody w Katowicach

Dzień Weterana Działań poza Granicami Państwa. Obchody w Katowicach

Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie