psz
Kamil Grosicki wpisał się na listę strzelców w meczu z Brentford
Kamil Grosicki wpisał się na listę strzelców w meczu z Brentford Bartek Syta
Liga angielska. W sobotnich meczach Championship na listę strzelców wpisało się dwóch Polaków. Kamil Grosicki wrócił do pierwszego składu Hull City i zdobył wyrównującą bramkę w spotkaniu z Brentford (3:2), a Paweł Wszołek strzelił gola na otarcie łez z Leeds United (1:3).

Pod koniec listopada popularny "Turbo Grosik" stracił miejsce w składzie Hull, a w poprzednich dwóch spotkaniach dostał od trenera tylko po 3 minuty... Wczoraj Grosicki zagrał już całe spotkanie, w którym popisał się pięknym golem wyrównującym. Jego zespół pokonał ostatecznie Brentford 3:2 i oddalił się od strefy zagrożonej spadkiem. Tygrysy zajmują obecnie 18. miejsce w lidze, z dorobkiem 22 punktów. Do zespołów z czołówki ekipa reprezentanta Polski traci aż 15 "oczek".

Bramka Kamila Grosickiego z Brentford (3:2):

Identyczny dorobek punktowy ma zespół Pawła Wszołka - Queens Park Rangers. W sobotę klub z Londynu przegrał u siebie z Leeds United (1:3), a były zawodnik Polonii Warszawa zdobył bramkę kontaktową w ostatniej minucie. Trzeba przyznać, że przy sporym udziale bramkarza gości.

Bramka Pawła Wszołka z Leeds United (1:3):

Materiał oryginalny: Liga angielska. Grosicki wrócił do składu i strzelił gola. Trafił też Wszołek [WIDEO] - Gol24