Liga angielska. Rzut karny w 94. minucie uratował Czerwone Diabły!

krk
Liga angielska. Manchesteru United był o krok od porażki na Old Trafford. W spotkaniu 31. kolejki Premier League piłkarze "Czerwonych Diabłów" długo przegrywali z Evertonem 0:1, ale rzutem na taśmę zdołali uratować punkt. W 94. minucie z rzutu karnego trafił niezawodny Zlatan Ibrahimović.

Manchester United - Everton 1:1 (0:1)

Bramki: Zlatan Ibrahimović (k.) 90+4 - Phil Jagielka 22

Manchester United: David de Gea - Ashley Young (65 Luke Shaw), Eric Bailly, Marcos Rojo, Daley Blind (46 Paul Pogba), Ander Herrera, Michael Carrick (65 Henrich Mchitarjan), Marouane Fellaini, Jesse Lingard, Zlatan Ibrahimović, Marcus Rashford.

Everton: Joel Robles - Mason Holgate, Phil Jagielka, Ashley Williams, Leighton Baines, Idrissa Gueye, Gareth Barry, Ross Barkley (81 Dominic Calvert-Lewin), Kevin Mirallas (66 Matthew Pennington), Romelu Lukaku, Tom Davies.

Żółte kartki: Ashley Young (Manchester United) - Idrissa Gueye, Gareth Barry, Tom Davies, Joel Robles (Everton).

Czerwona kartka: Ashley Williams 90+3 (Everton) za zagranie ręką.

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Materiał oryginalny: Liga angielska. Rzut karny w 94. minucie uratował Czerwone Diabły! - Gol24