Liga mistrzów siatkarzy 2021-22: wyniki, tabele, terminarz. Finał Grupa Azoty ZAKSA - Trentino Itas 22.05

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Wyniki siatkarskiej LM, grają Jastrzębski Węgiel i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Wyniki siatkarskiej LM, grają Jastrzębski Węgiel i Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Wiktor Gumiński
Udostępnij:
LM siatkarzy WYNIKI. Kończy się edycja siatkarskiej Ligi Mistrzów sezonu 2021-2022. W finale prestiżowego cyklu 22.05 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Trentino Itas. Tutaj znajdziesz terminarz, program LM.

Głównego trofeum broniła drużyna z Kędzierzyna-Koźla, która w poprzednim sezonie była rewelacją rozgrywek. W finale wygrała z Trentino. Tegoroczny finał, który odbył się 22.05 (niedziela) w Lublanie, był powtórką tego starcia i znów górą był polski klub.

LM siatkarzy 2022 - wynik finału

  • 22.05 (21:00): Trentino Itas - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (22:25, 20:25, 30:32)

Półfinały
Rewanże

  • 07.04 (20:00): Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:15, 25:21, 24:26, 21:25, 15:11); awans: ZAKSA
  • 07.04 (20:30): Trentino Itas - Sir Sicoma Monini Perugia 2:3 (25:21, 21:25, 25:16, 20:25, 13:15); złoty set: 17:15; awans: Itas

Pierwsze mecze

  • 30.03 (20:00): Sir Sicoma Monini Perugia - Trentino Itas 2:3 (23:25, 25:19, 23:25, 30:28, 12:15)
  • 30.03 (20:30): Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 14:25, 19:25)

1/4 finału LM - rewanże

  • Sir Sicoma Monini Perugia - Zenit Sankt Petersburg - walkower dla Sir Sicomy; awans: Sir Sicoma
  • Dinamo Moskwa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - walkower dla ZAKSY; awans: ZAKSA
  • 16.03 (18:30): Berlin Recycling Volleys - Trentino Itas 3:2 (25:21, 25:22, 9:25, 21:25, 15:13); awans: Trentino Itas
  • 16.03 (20:30): Jastrzębski Węgiel - Cucine Lube Civitanova 3:2 (24:26, 23:25, 28:26, 25:19, 15:12); awans: Jastrzębski Węgiel

Pierwsze mecze 1/4 finału

  • Zenit Sankt Petersburg - Sir Sicoma Monini Perugia - walkower dla Sir Sicomy
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Dinamo Moskwa - walkower dla ZAKSY
  • 08.03 (20:30): Cucine Lube Civitanova - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 23:25, 19;25)
  • 10.03 (20:30): Trentino Itas - Berlin Recycling Volleys 3:0 (27:25, 25:19, 25:22)

Wyniki siatkarskiej Ligi Mistrzów - 6. kolejka

Grupa A

  • 16.02 (18:00): Jastrzębski Węgiel - VfB Friedrischhafen 3:1 ((25:18, 23:25, 25:15, 25: 23)
  • 16.02 (18:00): Knack Roselare - Hebar Pazardzik 2;3 (25:23, 25:21, 20:25, 22:25, 14:16); w Pazardżiku
  • 17.02 (18:00): Hebar Pazardżik - Knack Roselare 3:0 (25:21, 26:24, 25:20) ZALEGŁY Z 3. KOLEJKI
1.Jastrzębski Węgiel 6 6 (18)18-2
2.Hebar Pazardżik 6/td]3 (7)10-13
3.Knack Roselare 62 (5)8-16
4.VfB Friedrischhafen61 (6)10-15

Grupa B

  • 15.02 (20:30): Projekt Warszawa - Greenyard Maaseik 3:1 (25:23,, 22:25, 25:20, 25:22) - zaległy, w Masseik
  • 16.02 (17:00): Dinamo Moskwa - Ziraat Bankasi Ankara 3:0 (25:20, 25:20, 25:21)
  • 16.02 (20:30): Greenyard Maaseik - Projekt Warszawa 1:3 (25:21, 17:25, 18:25, 18:25)
1.Dinamo Moskwa 6 6 (17)18-2
2.Ziraat Bankasi Ankara 63 (10)11-11
3.Projekt Warszawa 62 (7)10-14
4.Greenyard Maaseik61 (2)5-18

Grupa C

  • 16.02 (19:00): OK Merkur Maribor - Lokomotiw Nowosybirsk 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)
  • 16.02 (20:30): Cucine Lube Civitanova - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (22:25, 25:21, 24:26, 25:21, 10:15)
1.Cucine Lube Civitanova 6 5 (15)17-6
2.Grupa Azoty ZAKSA K.-K. 64 (12)15-9
3.Lokomotiw Nowosybirsk63 (9)11-10
4.OK Merkur Maribor 60 (0)0-18

Grupa D

  • 16.02 (17:30): Zenit Sankt Petersburg - Berlin Recycling Volleys 2:3 (26:24, 25:20, 25:27, 22:25, 12:15)
  • 16.02 (20:00): Vojvodina Nowy Sad - Benfica Lizbona 1:3 (25:19, 24:26, 21:25, 14:25); w Lizbonie
  • 17.02 (17:30): Berlin Recycling Volleys - Zenit Sankt Petersburg 3:2 (21:25, 25:21, 21:25, 28:26, 17:15) - ZALEGŁY Z 3. kolejki, w St. Petersburgu
  • 17.02 (20:00): Benfica Lizbona - Vojvodina Nowy Sad 3:2 (23:25, 26:24, 26:24, 25:27, 15:11) - ZALEGŁY Z 3. kolejki
1.Berlin Recycling Volleys 6 6 (16)18-5
2.Zenit Sankt Petersburg 63 (11)13-9
3.Benfica Lizbona62 (5)7-15
4.Vojvodina Nowy Sad61 (4)6-15

Grupa E

  • 16.02 (19:30): AS Cannes Dragons - Trentino Itas 1:3 (23:25, 9:25, 29:27, 14:25)
  • 16.02 (20:30): Sir Sicoma Monini Perugia - Fenerbahce HDI Stambuł 3:0 (25:17, 25:21, 25:17)
1.Sir Sicoma Monini Perugia 6 6 (18)18-0
2.Trentino Itas64 (12)12-7
3.Fenerbahce HDI Stambuł62 (2)6-14
4.AS Cannes Dragons60 (1)3-18

Wyniki siatkarskiej Ligi Mistrzów - 5. kolejka

Grupa A

  • 09.02 (20:30): Knack Roselare - VfB Friedrischhafen 3:2 (25:20, 14:25, 20:25, 31:29, 15:11)
  • 10.02 (18:00): Hebar Pazardżik - Jastrzębski Węgiel 1:3 (28:26, 23:25, 19:25, 16:25)

Grupa B

  • 08.02 (20:30): Greenyard Maaseik - Ziraat Bankasi Ankara 3:2 (25:19, 23:25, 25:21, 22:25, 15:13)
  • 09.02 (20:30): Projekt Warszawa - Dinamo Moskwa 0:3 (20:25, 23:25, 13:25)

Grupa C

  • 08.02 (19:00): OK Merkur Maribor - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 11:25, 21:25)
  • 09.02 (19:00): Lokomotiw Nowosybirsk - Cucine Lube Civitanova 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 20:25)
  • 12.02 (13:00): Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiw Nowosybirsk 1:3 (18:25, 25:23, 17:25, 20:25) [mecz w Nowosybirsku]

Grupa D

  • 08.02 (20:00): Benfica Lizbona - Zenit Sankt Petersburg 0:3 (16:25, 18:25, 16:25)
  • 09.02 (18:00): Vojvodina Nowy Sad - Berlin Recycling Volleys 0:3 (25:27, 20:25, 23:25)

Grupa E

  • 08.02 (20:00): AS Cannes Dragons - Fenerbahce HDI Stambuł 2:3 (19:25, 25:19, 25:19, 13:25, 9:15)
  • 10.02 (19:30): Trentino Itas - Sir Sicoma Monini Perugia 0:3 (18:25, 21:25, 23:25)

Wyniki siatkarskiej Ligi Mistrzów - 4. kolejka

Grupa A

  • 25.01 (18:00): Jastrzębski Węgiel - Knack Roselare 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)
  • 26.01 (20:00): VfB Friedrischhafen - Hebar Pazardżik 3:0 walkower

Grupa B

  • 25.01 (17:00): Ziraat Bankasi Ankara - Projekt Warszawa 3:1 (25:17, 17:25, 25:18, 25:18)
  • 26.01 (17:00): Dinamo Moskwa - Greenyard Maaseik 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)

Grupa C

  • 26.01 (19:30): Cucine Lube Civitanova - OK Merkur Maribor 3:0 (25:18, 25:15, 25:19)
  • 12.02 (13:00): Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Lokomotiw Nowosybirsk - przeł. (mecz w Nowosybirsku)

Grupa D

  • 25.01 (17:30): Zenit Sankt Petersburg - Vojvodina Nowy Sad 0:3 (15:25, 21:25, 21:25)
  • 26.01 (19:30): Berlin Recycling Volleys - Benfica Lizbona 3:0 walkower

Grupa E

  • 26.01 (17:00): Fenerbahce HDI Stambuł - Trentino Itas 0:3 (20:25, 18:25, 16:25)
  • 27.01 (20:30): Sir Sicoma Monini Perugia - AS Cannes Dragons 3:0 walkower

Wyniki Ligi Mistrzów - 3. kolejka

Grupa A

  • 13.01 (20:00): VfB Friedrischhafen - Jastrzębski Węgiel 0:3 (15:25, 17:25, 15:25)
  • 17.02 (19:00): Hebar Pazardżik - Knack Roselare - przeł.

Grupa B

  • 13.01 (17:00): Ziraat Bankasi Ankara - Dinamo Moskwa 0:3 (12:25, 20:25, 15:25)
  • 16.02 (20:30): Greenyard Maaseik - Projekt Warszawa - przeł.

Grupa C

  • 11.01 (17:00): Lokomotiw Nowosybirsk - OK Merkur Maribor 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) walkower
  • 12.01 (18:00): Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova 2:3 (17:25, 25:16, 18:25, 25:22, 12:15)

Grupa D

  • 17.02 (19:00): Vojvodina Nowy Sad - Benfica Lizbona
  • 17.02 (19:30): Berlin Recycling Volleys - Zenit Sankt Petersburg

Grupa E

  • 12.01 (17:00): Fenerbahce HDI Stambuł - Sir Sicoma Monini Perugia 0:3 (24:26, 25:27, 22:25)
  • 13.01 (20:30): Trentino Itas - AS Cannes Dragons 3:0 (25:13, 25:13, 25:13)

2. kolejka 14.12-16.12.2021
Grupa A

  • 14.12 (19:00): Knack Roselare - Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 20:25, 23:25)
  • 16.12 (18:00): Hebar Pazardżik - VfB Friedrischhafen 3:2 (25:13, 18:25, 22:25, 25:12, 15:12)

Grupa B

  • 14.12 (21:00): Greenyard Maaseik - Dinamo Moskwa 0:3 (20:25, 22:25, 18:25)
  • 15.12 (20:30): Projekt Warszawa - Ziraat Bankasi Ankara 1:3 (21:25, 25:21, 18:25, 21:25)

Grupa C

  • 14.12 (13:00): Lokomotiw Nowosybirsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (19:25, 25:21, 24:26, 23:25)
  • 15.12 (19:00): OK Merkur Maribor - Cucine Lube Civitanova 0:3 (18:25, 16:25, 24:26)

Grupa D

  • 15.12 (18:00): Benfica Lizbona - Berlin Recycling Volleys 1:3 (19:25, 16:25, 25:15, 19:25)
  • 15.12 (18:00): Vojvodina Nowy Sad - Zenit Sankt Petersburg 0:3 (22:25, 13:25, 20:25)

Grupa E

  • 15.12 (19:30): AS Cannes Dragons - Sir Sicoma Monini Perugia 0:3 (15:25, 22:25, 18:25)
  • 16.12 (20:30): Trentino Itas - Fenerbahce HDI Stambuł 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)

1. kolejka 30.11, 1.12, 2.12

Grupa A

  • 30.11 (18:00): Jastrzębski Węgiel - Hebar Pazardżik 3:0 (25:11, 25:16, 25:14)
  • 01.12 (20:00): VfB Frierdichshafen - Knack Roeselare 2:3 (18:25, 25:23, 16:25, 25:22, 9:15)

Grupa B

  • 01.12 (17:00): Dinamo Moskwa - Projekt Warszawa 3:2 (20:25, 21:25, 25:20, 25:16, 15:12)
  • 01.12 (17:00): Ziraat Bankasi Ankara - VC Greenyard Maaseik 3:0 (26:24, 25:15, 25:17)

Grupa C

  • 01.12 (19:30): Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - OK Merkur Maribor 3;0 (25:19, 25:18, 25:17)
  • 01.12 (20:00): Cucine Lube Civitanova - Lokomotiw Nowosybirsk 3:0 (25:17, 25:20, 25:15)

Grupa D

  • 01.12 (17:30): Zenit Sankt Petersburg - Benfica Lizbona 3:0 (25:19, 25:16, 25:23)
  • 01.12 (19:30): Berlin Recycling Volleys - Vodvodina NS Nowy Sad 3:0 (26:24, 25:16, 25:21)

Grupa E

  • 30.11 (19:00): Fenerbahce HDI Stambuł - AS Cannes Dragons 3:0 (28:26, 25:21, 25:22)
  • 02.12 (20:30): Sir Sicoma Monini Perugia - Trentino Itas 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mistrzostwa w Polsce zwiększą popularność strzelectwa i rugby

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie