tom
Liga niemiecka. Bayern stracił punkty we Frankfurcie! Tylko 20 minut "Lewego" [ZDJĘCIA] Michael Probst
Liga niemiecka. Bayern Monachium nie zdołał pokonać Eintrachtu Frankfurt w meczu 7. kolejki ligi niemieckiej remisując na terenie rywala 2:2. Robert Lewandowski wszedł na boisko z ławki w 67. minucie zmieniając Kingsleya Comana. Polak nie zdołał się wpisać na listę strzelców.

Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium 2:2 (1:1)

Bramki: Huszti 43, Fabian 78 - Robben 10, Kimmich 62

Żółte kartki: Hector, Huszti (dwie - 65), Chandler, Hradecky - Alonso, Hummels, Sanches, Lahm

Eintracht: Hradecky - Chandler, Hector (70 Tarashaj), Abraham, Vallejo, Oczipka, Fabian, Huszti, Mascarell, Rebić (67 Hasebe), Meier (77 Hrgota)

Bayern: Neuer - Lahm, Boateng, Hummels, Alaba, Kimmich, Alonso (46 Sanches), Alcantara, Robben (76 Rafinha), Mueller, Coman (67 Lewandowski)

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

LIGA NIEMIECKA w GOL24

Materiał oryginalny: Liga niemiecka. Bayern stracił punkty we Frankfurcie! Tylko 20 minut "Lewego" [ZDJĘCIA] - Gol24