LM siatkarek wyniki 2018-19. Pary ćwierćfinału [SIATKARSKA LIGA MISTRZYŃ]

  • Gazeta Krakowska

red/ab

LM siatkarek. W rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzyń zakończyła się faza grupowa, odpadły w niej wszystkie trzy polskie zespoły: Chemik Police, ŁKS Commercecon Łódź i Grot Budowlani Łódź. Oto pary ćwierćfinału LM SIATKAREK WYNIKI TABELE TERMINARZ

LM SIATKAREK - WYNIKI

Ćwierćfinał (pierwsze mecze 12-13 marca)
Allianz MTVS Stuttgart - Igor Gorgonzola Novara
Dinamo Moskwa - VakifBank Stambuł
Savino Del Bene Scandicci - Fenerbahce Opet Stambuł
Imoco Volley Conggelioano - Eczacibasi VitrA Stambuł

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ
GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C (Grot Budowlani Łódź)
GRUPA D (ŁKS Commercecon Łódź)
GRUPA E (Chemik Police)

Grupa A

1. kolejka
20 listopada: Beziers VB - Maritza Płowdiw 3:0 (25:17, 25:12, 25:20)
22 listopada: VakifBank Stambuł - Allianz MTV Stuttgart 3:1 (25:13, 20;25, 25:19, 25:17)

2. kolejka
19 grudnia: Allianz MTV Stuttgart - Beziers VB 3:0 (25:16, 25:16, 25:20)
20 grudnia: Maritza Płowdiw - VakifBank Stambuł 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)

3. kolejka
23 stycznia: Beziers VB - VakifBank Stambuł 0:3 (24:26, 19:25, 14:25)
23 stycznia: Allianz MTV Stuttgart - Maritza Płowdiw 3:1 (25:15, 25:21, 23:25, 25:19)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

4. kolejka
6 lutego: VakifBank Stambuł - Maritza Płowdiw 3:0 (25:19, 25:17, 25:19)
6 lutego: Beziers VB - Allianz MTV Stuttgart 0:3 (19:25, 20:25, 16:25)

5. kolejka
20 lutego: Allianz MTV Stuttgart - VakifBank Stambuł 0:3 (23:25, 18:25, 18:25)
20 lutego: Maritza Płowdiw - Beziers VB 3:1 (25:15, 19:25, 25:15, 25:16)

6. kolejka
26 lutego: VakifBank Stambuł - Beziers VB 3:0 (25:10, 25:18, 25:16)
26 lutego: Maritza Płowdiw - Allianz MTV Stuttgart 1:3 (24:26, 19:25, 25:22, 22:25)

1. VakifBank Stambuł 66 zwycięstw (18 pkt)18-1
2. Allianz MTV Stuttgart 64 (12)13-8
3. Beziers VB61 (3)4-15
4. Maritza Płowdiw61 (3)5-15

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C (Grot Budowlani Łódź)
GRUPA D (ŁKS Commercecon Łódź)
GRUPA E (Chemik Police)

LIGA MISTRZYŃ SIATKÓWKA WYNIKI

GRUPA B
1. kolejka
20 listopada: Dinamo Kazań - Haemeenlinna 3:0 (25:12, 25:13, 25:10)
21 listopada: Eczacibasi VitrA Stambuł - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 3:0 (25:16, 25:17, 25:21)

2. kolejka
18 grudnia: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Dinamo Kazań 3:2 (23:25, 17:25, 25:17, 26:24, 15:5)
19 grudnia: Haemeenlinna - Eczacibasi VitrA Stambuł 0:3 (11:25, 20:25, 16:25)

3. kolejka
22 stycznia: Dinamo Kazań - Eczacibasi VitrA Stambuł 1:3 (16:25, 16:25, 25:22, 22:25)
24 stycznia: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Haemeenlinna 3:0 (25:19, 25:21, 25:15)

4. kolejka
5 lutego: Dinamo Kazań - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 3:0 (25:19, 25:17, 25:21)
5 lutego: Eczacibasi VitrA Stambuł - Haemeenlinna 3:0 (25:17, 25:7, 25:20)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

5. kolejka
19 lutego: Haemeenlinna - Dinamo Kazań 0:3 (19:25, 18:25, 19:25)
20 lutego: Urałoczka-NTMK Jekaterynburg - Eczacibasi VitrA Stambuł 2:3 ( 20:25, 22:25, 25:19, 25:22, 8:15)

6. kolejka
26 lutego: Haemeenlinna - Urałoczka-NTMK Jekaterynburg 2:3 (25:19, 2:21, 21:25, 20:25, 5:15)
26 lutego: Eczacibasi VitrA Stambuł - Dinamo Kazań 3:0 (25:21, 25:18, 25:17)

1. Eczacibasi VitrA Stambuł 66 zwycięstw (17 pkt)18-3
2. Dinamo Kazań 63 (10)12-9
3. Urałoczka-NTMK Jekaterynburg63 (8)11-13
4. Haemeenlinna60 (1)2-18

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C (Grot Budowlani Łódź)
GRUPA D (ŁKS Commercecon Łódź)
GRUPA E (Chemik Police)]

GRUPA C

1. kolejka
21 listopada: RC Cannes - Minczanka Mińsk 3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
22 listopada: Igor Gorgonzola Novara - Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)

2. kolejka
19 grudnia: Minczanka Mińsk - Igor Gorgonzola Novara 0:3 (19:25, 32:34, 16:25)
20 grudnia: Grot Budowlani Łódź - RC Cannes 3:0 (25:23, 25:23, 30:28)

3. kolejka
22 stycznia: RC Cannes - Igor Gorgonzola Novara 0:3 (15:25, 17:25, 19:25)
23 stycznia: Grot Budowlani Łódź - Minczanka Mińsk 3:0 (25:22, 25:21, 26:24)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

4. kolejka
5 lutego: RC Cannes - Grot Budowlani Łódź 2:3 (25:18, 23:25, 25:22, 18:25, 8:15)
7 lutego: Igor Gorgonzola Novara - Minczanka Mińsk 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)

5. kolejka
19 lutego: Grot Budowlani Łódź - Igor Gorgonzola Nowara 0:3 (19:25, 26:25, 11:25)
21 lutego: Minczanka Mińsk - RC Cannes 3:1 (44:46, 25:21. 25:19, 25:18)

6. kolejka
26 lutego: Minczanka Mińsk - Grot Budowlani Łódź 1:3 (19:25, 19:25, 25:18, 21:25)
26 lutego: Igor Gorgonzola Novara - RC Cannes 3:0 (25:20, 25:18, 25:15)

[td6
1. Igor Gorgonzola Novara6 zwycięstw (18 pkt)18-0
2. Grot Budowlani Łódź64 (11)12-9
3. RC Cannes61 (4)6-15
4. Minczanka Mińsk61 (3)4-16

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C (Grot Budowlani Łódź)
GRUPA D (ŁKS Commercecon Łódź)
GRUPA E (Chemik Police)

GRUPA D

1. kolejka
20 listopada: ŁKS Commercecon Łódź - SSC Palmberg Schwerin 3:1 (25:18, 25:23, 14:25, 25:17)
21 listopada: Imoco Volley Conegliano - Savino Del Bene Scandicci 3:2 (25:21, 24:26, 25:12, 23:25, 15:10)

2. kolejka
18 grudnia: SSC Palmberg Schwerin - Imoco Volley Conegliano 3:0 (36:34, 25:19, 25:22)
20 grudnia: Savino Del Bene Scandicci - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:10, 25:23, 25:23)

3. kolejka
22 stycznia: ŁKS Commercecon Łódź - Imoco Volley Conegliano 0:3 (20:25, 15:25, 17:25)
23 stycznia: Savino Del Bene Scandicci - SSC Palmberg Schwerin (25:16, 28:26, 25:17)

4. kolejka
5 lutego: ŁKS Commercecon Łódź - Savino Del Bene Scandicci 0:3 (21:25, 22:25, 17:25)
6 lutego: Imoco Volley Conegliano - SSC Palmberg Schwerin 3:2 (23:25, 24:26, 25:19, 25:19, 15:7)

5. kolejka
19 lutego: SSC Palmberg Schwerin - ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (23:25, 25:21, 25:18, 25:17)
20 lutego: Savino Del Bene Scandicci - Imoco Volley Conegliano 3:2 (15:25, 25:22, 25:23, 20:25, 15:9)

6. kolejka
26 lutego: SSC Palmberg Schwerin - Savino Del Bene Scandicci 3:1 (16:25, 25:23, 25:23, 25:13)
26 lutego: Imoco Volley Conegliano - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:10, 25:12, 25:15)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

1. Savino Del Bene Scandicci64 zwycięstwa (12 pkt)15-8
2. Imoco Volley Conegliano64 (11)14-10
3. SSC Palmberg Schwerin 63 (10)12-11
4. ŁKS Commercecon Łódź61 (3)4-16

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C (Grot Budowlani Łódź)
GRUPA D (ŁKS Commercecon Łódź)
GRUPA E (Chemik Police)

GRUPA E

1. kolejka
21 listopada: Dinamo Moskwa - Fenerbahce Opet Stambuł 1:3 (17:25, 25:17, 18:25, 11:25)
22 listopada: Chemik Police - CSM Bukareszt 1:3 (19:25, 16:25, 25:16, 22:25)

2. kolejka
19 grudnia: Fenerbahce Opet Stambuł - Chemik Police 3:0 (25:12, 25:16, 25:22)
20 grudnia: CSM Bukareszt - Dinamo Moskwa 0:3 (21:25, 27:29 27:29)

3. kolejka
23 stycznia: Fenerbahce Opet Stambuł - CSM Bukareszt 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
24 stycznia: Chemik Police - Dinamo Moskwa 2:3 (25:16, 16:25, 21:25, 25:19, 5:15)

4. kolejka
6 lutego: Dinamo Moskwa - CSM Bukareszt 3:1 (25:18, 25:20, 14:25, 25:15)
6 lutego: Chemik Police - Fenerbahce Opet Stambuł 0:3 (24:26, 20:25, 15:25)

5. kolejka
20 lutego: Fenerbahce Opet Stambuł - Dinamo Moskwa 2:3 (25:23, 12:25, 25:23, 24:26, 15:17)
20 lutego: CSM Bukareszt - Chemik Police 2:3 (25:17, 23:25, 25:16, 21:25, 8:15)

6. kolejka
26 lutego: Dinamo Moskwa - Chemik Police 3:1 (25:20, 25:17, 22:25, 25:21)
26 lutego: CSM Bukareszt - Fenerbahce Opet Stambuł 1:3 (11:25, 25:21, 19:25, 14:25)

>>>>>> TOP 30 najgorętszych siatkarek z MŚ [ZDJĘCIA] <<<<<

1. Fenerbahce Opet Stambuł 65 zwycięstw (16 pkt)17-5
2. Dinamo Moskwa65 (13)16-9
3. CSM Bukareszt61 (4)7-16
4. Chemik Police61 (3)7-17

GRUPA A
GRUPA B
GRUPA C (Grot Budowlani Łódź)
GRUPA D (ŁKS Commercecon Łódź)
GRUPA E (Chemik Police)

Sportowy24.pl w Małopolsce

DZIEJE SIĘ W SPORCIE - KONIECZNIE SPRAWDŹ:

TOP Sportowy24: Które gwiazdy sportu mają najwięcej dzieci?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3