Magda Gessler w więziennej stołówce. To wideo robi furorę!

Magda Gessler w więziennej stołówce. To wideo robi furorę!

red.

Dziennik Polski 24

Aktualizacja:

Dziennik Polski 24

Magda Gessler w więziennej stołówce. To wideo robi furorę!
Filmik, w którym możemy zobaczyć Gessler robiącą "kuchenną rewolucję" w więziennej kantynie to spot promocyjny serialu "Orange is the new black", którego nowy sezon od piątku można odlądać na platformie Netflix. Filmik w ciągu dwóch godzin zebrał prawie pół miliona wyświetleń.
Magda Gessler w więziennej stołówce. To wideo robi furorę!
"Orange is the new black" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Serial - którego szósty sezon właśnie trafił na platformę - opowiada o losach kobiet osadzonych w jednym z amerykańskich więzień. Jedną z głównych bohaterek jest zarządzająca więzienną kuchnią Rosjanka, zwana "Rudą". I to właśnie z nią, w promującym serial spocie konfrontuje się Gessler. - Co to jest? To po prostu tak śmierdzi, że ja nie mogę nawet przy tym stać - wykrzykuje w nagraniu Gessler.


Czy spot przełoży się na oglądalność serialu? Nie wiadomo. Na razie jest sukcesem sam w sobie: w ciągu dwóch godzin od opublikowania na Facebookowym profilu Netflixa zebrał prawie pół miliona wyświetleń i został udostępniony przez ponad 4 tys. osób.ZOBACZ KONIECZNIE:Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
Niech im zafunduje

pachnace jedzonko (gość)

Zgłoś naruszenie treści

jak "smierdzi" skoro taka litosciwa, stac ja na to, jeszcze ulzyc im powinna. Dawniej damy i panie nie uzywaly takich okreslen. Jezyka polskiego toto zapomnialo, pewnie angielskim posluguje sie i...rozwiń całość

jak "smierdzi" skoro taka litosciwa, stac ja na to, jeszcze ulzyc im powinna. Dawniej damy i panie nie uzywaly takich okreslen. Jezyka polskiego toto zapomnialo, pewnie angielskim posluguje sie i tak go pewnie zna jak sloneczko Peru.zwiń

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Polecamy

Wideo