Magulski zwycięża

MZ
TENIS STOŁOWY. W Koźmicach Wielkich rozegrany został Wojewódzki Turniej Eliminacyjny do IV Edycji Mini Olimpic Games. Świetnie spisał się w nim reprezentant KS Gorce Nowy Targ Damian Magulski, który zwyciężył w rywalizacji chłopców.

W turnieju udział wzięło 17 dziewcząt i 28 chłopców z rocznika 1997 i młodsi, z całego województwa małopolskiego. Oprócz Magulskiego w zawodach wystartowali także inni zawodnicy z Podhala. Przemysław Marusarz z Lepietnicy Klikuszowa sklasyfikowany został w przedziale miejsc 13-16, jego koledzy klubowi Damian Marusarz i Michał Bryniarski znaleźli się na pozycjach 17-24, a Antoni Pietrzak z Gorców uplasował się w przedziale 25-28. W zawodach prym wiedli młodzi zawodnicy z Olimpii Buczek oraz klubów z okręgu sądeckiego. Kilka czołowych lokat zajęli także zawodnicy z Krakowa oraz powiatu wielickiego. Zwycięzców dekorował wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Józef Guzik. (MZ)