Mają pierwszy punkt

(ŻUK)
II liga piłkarek ręcznych. Olkuszanki zdobyły pierwszy punkt w rozgrywkach. – Niestety na własną prośbę zremisowaliśmy ten mecz – ocenił szkoleniowiec SPR Marian Gawęda.

Zgoda Ruda Śląska – SPR II Olkusz 29:29 (14:15)

Bramki dla SPR II: Leńczuk 8, Kantor 5, Wójcicka 4, Postołek 4, Kula 3, Latała 3, Shtanhret 1, Rech 1,

Bardzo udany był początek, przyjezdne wygrywały bowiem 3:0. Miejscowe odrobiły jednak straty i wygrywały 11:7, ale SPR II objął prowadzenie jeszcze przed przerwą.

Druga połowa przebiegała według scenariusza: bramka za bramkę. W 35 min było 15:19, ale 20:20 w 42 min, z kolei w 53 min 24:26. W końcówce Zgoda zagrała skuteczniej i prowadziła 29:28 w 59 min. Przyjezdnym udało się jednak doprowadzić do remisu. –Niestety za __dużo popełniliśmy błędów, by wygrać – mówi trener SPR II Olkusz.