Małopolska liga juniorów

PAN
CRACOVIA - GARBARNIA 0-4 (0-4)

0-1 Kalicki 40, 0-2 Stolarski (karny) 42, 0-3 Kalicki 45, 0-4 Kasprzak 45.

Sędziował Piotr Koźmiński. Żółte kartki: A. Szymula, Szczepański, Skawski, Herdecki Kasprzak, Kalicki, Homoncik. Czerwone kartki Herdecki (70 min, druga zółta), Szczepański (00 min, druga żółta).

Cracovia: Krzanowski - Wasyl (25 Mitana), Herdecki, Jurasz, Mołdawski (12 Skawski) - Duszyk, D. Szymula (46 Szczepański), A. Szymula, Ścieszka - Mazanek (46 Waśniowski), Nawrocki.

Garbarnia: Ropek - Rojek, Wlazło, Piechówka, Krajewski - Kwit (71 Wilk), Kopeć, Stolarski (46 Homoncik), Kaicki (86 Żur) - Kasprzak, Kulanica (80 Kaczor).

Popisowy mecz Garbarni, która była zespołem o klasę lepszym od faworyzowanych gospodarzy. Na mecz nie dotarł arbiter główny i zawody prowadził jeden z jego asystentów. Arbiter wyniku na pewno nie wypatrzył, ale należy mieć nadzieję, że na linii radzi sobie o wiele lepiej, niż jako prowadzący zawody. Bohaterem pierwszej połowy okazał się Kalicki, który w ciągu kilku minut zdobył dwa gole i zapisał na swym koncie dwie asysty. Najpierw po centrze z rzutu rożnego Stolarskiego Kalicki popisał się świetnym uderzeniem, po którym Krzanowski nie miał nic do powiedzenia. Po chwili wypracował dla Garbarni rzut karny, który wykorzystał Stolarski. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Kalicki popisał się ładnym wolejem, a po chwili dograł Kasprzakowi i podopieczni Roberta Włodarza objęli prowadzenie 4-0. W drugiej połowie gospodarze starali się odrabiać straty, ale Garbarnia była lepsza i nie pozwalała na wiele. Goście mogli wygrać zdecydowanie wyżej ten mecz, m.in. w 70 minucie po strzale Piechówki z karnego udaną paradą popisał się bramkarz "Pasów". Paweł panuś

SMS Kraków - Krakus Nowa Huta 1-4 (0-1)

0-1 Ciastoń 42, 0-2 Ryszawy 65, 1-2 Widz 72 (karny), 1-3 Ciastoń 75, 1-4 Ryszawy 85.

SMS Kraków: Porębski - Wsół, Kret, Kołodziejczyk, Gąsiorek (30 Antolak) - Mrożek (65 Walaszek), Rudziński (60 Stojke), Stróżyk, Wandas (46 Chłoń) - Duda, Widz.

Krakus: Podstawa - Palonek, Bartosz, Kuligowski, Michalski - Ryszawy (88 Sapała), Biela, Fudali, Drozd (80 Doniec) - Kotwica (70 Groeger), Ciastoń (85 Jurek).

- Chłopcy wiele sił zostawili na mecz z Cracovia, który odbył się w miniona środę. W ich grze nie widać było świeżości, bo ostatnio nadrabiając zaległości ligowe grali bardzo często - powiedział po meczu trener SMS Marek Salamon. - Nasza wygrana była zasłużona, już do przerwy mieliśmy trzy stuprocentowe okazje, po których padła tylko jedna bramka. Po kontaktowym golu rywala szybko strzeliliśmy gola, który przesądził o losach meczu - powiedział trener Krakusa Maciej Trzcionka.

Wisła Kraków - Górnik Wieliczka 3-0 (2-0)

1-0 Kościelniak 25, 2-0 Guedes 36, 3-0 Kościelniak 65.

Wisła: Grabowski - Oleksa, Kolanko, Lepiarz, Ślęczka - Kościelniak, Guedes, Bartoszewicz, Sosin - Zając, Downar-Zapolski.
Górnik: Kusion - Bilski, Bułat (1 Machna, 80 Juras), Kulma, Szot - Mazur, Rudzik, Gabryś, Sowicki - Wyroba (70 Żak), Rajczyk.

Wisła to zdecydowanie najlepsza drużyna tej jesieni. Podopieczni Dariusza Marca nie przegrali meczu, a w dwunastu grach stracili zaledwie cztery gole!

W innych meczach:

Unia Oświęcim - Iskra Brzezinka 2-0 (0-0), Góra 2; Sandecja Nowy Sącz - Mogilany 5-0 (2-0), Danek 2, Kulpa, Złocki, Kużak; Unia Tarnów - Hutnik 1-4 (0-2), gol samobójczy - Lubera 2, Lampart, Witek; BKS Bochnia - Dunajec/Start Nowy Sącz 3-0 (2-0), Dobranowski 2, Klesiewicz; Orzeł Dębno - Okocimski Brzesko 1-1 (1-0), Hebda - Machalski.

Młodsi

Hutnik - Górnik Wieliczka 3-0, Garbarnia - Sandecja Nowy Sącz 2-1, Wisła Kraków - MKS Trzebinia-Siersza 3-1, Tuchovia - Tarnovia 1-7, Glinik Gorlice - Limanovia 2-0, Cracovia - SMS Kraków 2-1, BKS Bochnia - Spójnia Osiek - mecz przełożony.

1. Wisła 10 26 41-6

2. Sandecja 10 22 36-14

3. Cracovia 10 21 39-22

4. SMS Kraków 10 20 39-10

5. Górnik 10 18 27-13

6. Garbarnia 10 17 22-14

7. Hutnik 10 16 21-11

8. Bochnia 9 13 14-19