Małopolska otwiera nowe możliwości rozwoju na rynku pracy. Zatrudnienie znajdzie nawet 150 osób.

Materiał informacyjny ManpowerGroup Sp. z o.o.
Udostępnij:

Małopolska otwiera nowe możliwości rozwoju na rynku pracy. Poszukiwani magazynierzy, wózkowi oraz pracownicy administracji – zatrudnienie znajdzie nawet 150 osób.

Nawet 6 000 zł brutto – takie wynagrodzenie oferują firmy zlokalizowane w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej, które otworzyły właśnie nowe rekrutacje. W związku z powstaniem nowych centrów logistycznych poszukiwani są między innymi wykwalifikowani specjaliści magazynowi i administracyjni. Zatrudnione osoby mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne wynagrodzenie, czy szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, lecz także darmowe szkolenia, a nawet możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego. Firmy otwierają się także na zatrudnienie osób bez doświadczenia, co stwarza możliwości rozwoju i specjalizacji w nowej branży.

Małopolska jest jednym z regionów, w których centra logistyczne rozwijają się bardzo prężnie. Tylko w samym Krakowie od stycznia do końca maja 2022 roku ukazało się ponad 4 400 ofert pracy dla pracowników logistyki i transportu (źródło: Job Market Insights). Organizacje poszukują nie tylko wykwalifikowanych i doświadczonych osób do pracy na stanowiskach administracyjnych czy magazynierów z uprawnieniami, lecz także otwierają się na kandydatów bez doświadczenia, stwarzając możliwości rozwoju i zdobycia unikalnych certyfikatów. W ramach podnoszenia kwalifikacji pracodawcy oferują między innymi kursy UDT na wózki widłowe.

Jednym z partnerów rekrutacyjnych firm prowadzących nabór pracowników w tym regionie jest ManpowerGroup. Na chętnych czeka wynagrodzenie pomiędzy 5 000 a 6 000 złotych brutto, atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe PZU. Wielbicielom sportu przypadnie do gustu oferowana karta MultiSport, uprawniająca do korzystania z wielu siłowni i atrakcji sportowych na terenie całej Polski. Firmy zapewnia dodatek do posiłków w pracowniczej kantynie, a nawet finansuje wczasy pod gruszą.

Oprócz wynagrodzenia podstawowego oraz wspomnianych benefitów, pracodawcy oferują również darmowy transport z okolicznych miejscowości, takich jak Besko, Bochnia, Kłaj, Gdów, Wieliczka, Kokotów, Kraków Bieńczyce, Kraków Czyżyny, Kraków Nowa Huta, Proszowice, Nowe Brzesko, Wola, Zabierzowska, Zabierzów Bocheński, Wola Batorska, Niepołomice Kazimierza Wielka czy Tarnów.

Aktualnie obserwujemy na rynku pracy duże zapotrzebowanie na stanowiska związane z branżą logistyczną w okolicach Krakowa. Wynika to z dynamicznego rozwoju firm, ich rozbudowy, a co za tym idzie – rozwoju lokalnych centrów logistycznych. Najwięcej ofert kierowanych jest do wykwalifikowanych pracowników niższego szczebla. Jednak pracodawcy coraz częściej są otwarci na zatrudnienie osób bez doświadczenia, oferując bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje w tym zdobycie uprawnień UDT na wózki widłowe. Oferty kierowane do tej grupy kandydatów są szczególnie atrakcyjne – mówi Kinga Marchwiany, ekspertka rynku pracy z Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym firm z regionu małopolski.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w branży logistycznej w regionie małopolski mogą składać swoje CV bezpośrednio w biurze Manpower, przy ul. Diesla 5 w Niepołomicach, lub przekazać dokumenty elektronicznie na adres [email protected]. Dodatkowe informacje dotyczące ofert udzielane są również pod numerem telefonu 668 341 729.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Małopolska otwiera nowe możliwości rozwoju na rynku pracy. Zatrudnienie znajdzie nawet 150 osób. - Gazeta Krakowska

Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie