Małopolski kalendarzyk piłkarski - 22-23 sierpnia 2020

Artur Bogacki
Artur Bogacki
Piłkarze Cracovii nowy sezon w ekstraklasie zaczną od meczu u siebie z Pogonią Szczecin
Piłkarze Cracovii nowy sezon w ekstraklasie zaczną od meczu u siebie z Pogonią Szczecin Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Udostępnij:
Terminarz meczów piłkarskich w Małopolsce w weekend 22-23 sierpnia 2020 r., od ekstraklasy do klasy okręgowej.

Ekstraklasa
Cracovia – Pogoń Szczecin (s. 15)

Puchar Polski
Garbarnia Kraków – GKS Katowice (s. 12)

III liga
Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów - przełożony

IV liga, grupa zachodnia
Orzeł Ryczów – Puszcza II Niepołomice (s. 11)
Clepardia Kraków – LKS Rajsko (s. 11)
MKS Trzebinia – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie (s. 11)
D&R Unia Oświęcim – LKS Jawiszowice (s. 11)
Dalin Myślenice – Nowa Proszowianka Proszowice (s. 11)
Wiślanie Jaśkowice – LKS Śledziejowice (s. 11, Stadion Miejski w Skawinie)
Beskid Andrychów – Sokół Kocmyrzów (s. 17)
Słomniczanka Słomniki – Garbarnia II Kraków (n. 16)
Orzeł Piaski Wielkie – KS Chełmek (n. 17.30)

IV liga, grupa wschodnia
Rylovia Rylowa – BKS Bochnia (s. 11)
Unia Tarnów – Glinik Gorlice (s. 17)
Sokół Słopnice – Bruk-Bet Termalica II Nieciecza (s. 17)
Tarnovia Tarnów – Barciczanka Barcice (s. 17.30)
Poprad Rytro – Metal Tarnów (n. 16)
Lubań Maniowy – GKS Drwinia (n. 16)
Orkan Szczyrzyc – Limanovia Limanowa (n. 17)
Skalnik Kamionka Wielka – CanPack Okocimski Brzesko (n. 17)
Watra Białka Tatrzańska – Wolania Wola Rzędzińska (n. 17)

"Solidne firmy" piłkarskie w Małopolsce - drużyny, które dłu...

Klasa okręgowa Kraków, grupa I
Błękitni Modlnica – Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada (s. 11)
TS Węgrzce – LKS Niedźwiedź (s. 15)
Przemsza Klucze – KS Olkusz (s. 17)
Orzeł Bębło – Orzeł Iwanowice (s. 17)
Przebój Wolbrom – Zieleńczanka Zielonki (s. 17)
Pogoń Miechów – Leśnik Gorenice (s. 17)
Piliczanka Pilica – Lot Balice (n. 17)

Klasa okręgowa Kraków, grupa II
Wieczysta Kraków – Prądniczanka Kraków (s. 11)
Skawinka Skawina – Grębałowianka Kraków (s. 17)
Zwierzyniecki Kraków – Kaszowianka Kaszów (s. 17)
Nadwiślan Kraków – Piast Wołowice (n. 17)
Orlęta Rudawa – Bronowianka Kraków - przełożony
Hutnik II Kraków – Prokocim Kraków - przełożony
Dąbski Kraków – AP Kmita Zabierzów – przełożony

Klasa okręgowa Kraków, grupa III
Radziszowianka Radziszów – Górnik Wieliczka (s. 11)
Tempo Rzeszotary – Gdovia Gdów (s. 16)
Raba Dobczyce – Jordan-Sum Zakliczyn (s. 17)
Wróblowianka Kraków – Błękitni Bodzanów (s. 17)
Pasternik Ochojno – Orzeł Myślenice (s. 18)
Wiarusy Igołomia – Dziecanovia Dziekanowice (n. 17)
Wiślanka Grabie – Zjednoczeni-Złomex Branice - przełożony

Klasa okręgowa Podhale – Limanowa
Zalesianka Zalesie – Turbacz Mszana Dolna (s. 15.30)
Jarmuta Szczawnica – LKS Szaflary (s. 17)
Laskovia Laskowa – Czarni Czarny Dunajec (s. 17)
Wiatr Ludźmierz – Babia Góra Lipnica Wielka (s. 17)
Wierchy Pasierbiec – Krokus Przyszowa (n. 17)
Jordan Jordanów – Granit Czarna Góra (n. 17)
Huragan Waksmund – AKS Ujanowice (n. 17)

Klasa okręgowa Nowy Sącz – Gorlice
Orzeł Wojnarowa – Kolejarz Stróże (s. 17)
Gród Podegrodzie – Zagórzany (s. 17)
LKS Kobylanka – Zyndram Łącko (s. 17)
Hart Tęgoborze – Grybovia Grybów (s. 17)
Dunajec Nowy Sącz – Helena Nowy Sącz (s. 17)
Sokół Stary Sącz - Uście Gorlickie (n. 11)
Łosoś Łososina Dolna – Zawisza Rożnów (n. 14)
Podhalanin Biecz – Łużna (n. 17)

Klasa okręgowa Chrzanów
Niwa Nowa Wieś – Nadwiślanin Gromiec (s. 16)
Sokół Przytkowice – Tempo Białka (s. 17)
LKS Gorzów – Zatorzanka Zator (s. 17)
MKS Libiąż – Brzezina Osiek (s. 17)
Garbarz Zembrzyce – LKS Żarki (s. 17)
Zgoda Byczyna – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska (n. 11)
Halniak Maków Podhalański – Babia Góra Sucha Beskidzka (n. 17)
Sosnowianka Stanisław Dolny – Victoria 1918 Jaworzno

Klasa okręgowa Bochnia
Wola Radłowska – Arkadia Olszyny (s. 17)
Sokół Borzęcin – Jadowniczanka Jadowniki (s. 17)
Błyskawica Proszówki – Szreniawa Nowy Wiśnicz (s. 17)
Poręba Spytkowska – Olimpia Kąty (s. 17)
Naprzód Sobolów – Strażak Mokrzyska (n. 13)
Orzeł Dębno – Raba Książnice (n. 17)
Radłovia Radłów – Sokół Maszkienice (n. 17.30)

Klasa okręgowa Tarnów
LUKS Skrzyszów – Wisła Szczucin (pt. 18)
Ikar Odporyszów – Ładna (s. 16)
Zorza Zaczarnie – Tuchovia Tuchów (s. 17)
Szynwałd – Unia Niedomice (s. 17)
Dunajec Zbylitowska Góra – Pogórze Pleśna (s. 17)
Dąbrovia Dabrowa Tarnowska – Rzuchowa (s. 18)
Gromnik – Olimpia Wojnicz (n. 17)
Dunajec Zakliczyn – Polan Żabno (n. 17)

CLJ U-18
Wisła Kraków – UKS SMS Łódź (s. 15, w Myślenicach)
Hutnik Kraków – Pogoń Szczecin (n. 13)

CLJ U-15
Cracovia – KKP Korona Kielce (s. 12.30, stadion AWF przy al. Jana Pawła II0
Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz (s. 13)

Ekstraklasa kobiet
AZS UJ Kraków – Śląsk Wrocław (n. 15, stadion Prądniczanki Kraków)

I liga kobiet
Tarnovia Tarnów – Praga Warszawa (n. 12)

II liga kobiet
Rysy Bukowina Tatrzańska – Prądniczanka Kraków (s. 15.30, Stadion Miejski w Nowym Targu, boisko ze sztuczną nawierzchnią)
Wanda Kraków – AZS KU UW Warszawa (n. 17.30)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mistrzostwa w Polsce zwiększą popularność strzelectwa i rugby

Wideo

Materiał oryginalny: Małopolski kalendarzyk piłkarski - 22-23 sierpnia 2020 - Gazeta Krakowska

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Polski
Dodaj ogłoszenie