Małopolski kalendarzyk piłkarski 4-6 sierpnia

Małopolski kalendarzyk piłkarski 4-6 sierpnia

Zdjęcie autora materiału
Artur Bogacki

Aktualizacja:

Gazeta Krakowska

Małopolski kalendarzyk piłkarski 4-6 sierpnia

©Pixabay

Terminarz zawodów piłkarskich w najbliższy weekend. Gra ekstraklasa, rusza Centralna Liga Juniorów. Dużo meczów Pucharu Polski w regionie
Małopolski kalendarzyk piłkarski 4-6 sierpnia

©Pixabay

Ekstraklasa:
Cracovia - Arka Gdynia (pn. 18)

I liga:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź (s. 17)
Garbarnia Kraków - Bytovia (n. 17, stadion przy ul. Reymonta).

Centralna Liga Juniorów:
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (s. 12, boisko w Zabierzowie)

Puchar Polski, Gorlice:
Biała Brunary - Glinik Gorlice (n. 14)

Puchar Polski, Podhale:

LKS II Szaflary - Gorc Ochotnica (n. 14)
Korona Piekielnik - Janosik Sieniawa (n. 14)
Grel Trute - Orawa Jałonka (n. 14)
Skałka Rogoźnik - Delta Pieniążkowice (n. 17)
Luboń Skomielna Biała - Biali Biały Dunajec (n. 17)
Chabówka - Watra II Białka Tatrzańska (n. 17)

Puchar Polski, Limanowa:
Tymbark II - Gorce Kamienica (s. 17)
Słomka Siekierczyna - Stradomka Skrzydlna (s. 17)
Zalesianka - Orkan Szczyrzyc (s. 18)
Płomień Limanowa - Sokół Słopnice (s. 18)
LKS Rybie - Wierchy Pasierbiec (n. 11)
Uran Łukowica - Krokus Przyszowa (n. 11)
Jaworzanka - Mordarka (n. 11)
Witów Mszana Górna - Orkan Niedźwiedź (n. 17)
Zenit Kasinka Mała - Turbacz Mszana Dolna (n. 17)
Laskovia - Dobrzanka (n. 17).

Puchar Polski, Myślenice:
Staw Polanka - Cisy Harbutowice (s. 16.30)
Górki Myślenice - Orzeł II Myślenice (s. 18)
Cyrhla Krzczonów - Radwan Skomielna Czarna (s. 18)

Puchar Polski, Bochnia:
Czarni Kobyle - Ceramika Muchówka (s. 18)
Gryf Chronów - Szreniawa Nowy Wiśnicz (n. 11)
Macierz Lipnica Muroawa - Trzciana 2000 (n. 17)
Ostrowianka - Raba Niedary (n. 17)
Zryw Królówka - Beskid Żegocina (n. 17)

Puchar Polski, Brzesko:
Start 77 Biadoliny Szlacheckie - Rylovia (pt. 18.30)
Gwiazdki Brzesko - Jadowniczanka (s. 11)
Victoria Bielcza - Orzeł Dębno (s. 16)
Spółdzielca Grabno - Sokół Borzęcin Górny (s. 17)
Tymon Tymowa - Olimpia Bucze (s. 17.30)
Iskra Szczepanów - Strażak Mokrzyska (s. 18)
Victoria Porąbka Uszewska - Kłos Łysa Góra (n. 11.30)
Uszew - Korona Niedzieliska (n. 13)
Poręba Spytkowska - Arkadia Olszyny (n. 16)
Iva Iwkowa - Pagen Gnojnik (n. 17)
Grom Sufczyn -Sokół Maszkienice (n. 17).
----------------------------->>>>>>>>>>>>>>>
1 »

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
W Niecieczy najciekawiej

Ari (gość)

Zgłoś naruszenie treści

Najciekawiej zapowiada się mecz Termalici z ŁKS-em. Pewnie BruBet wygra na spokojnie i zgodnie z zasadą klubu z Niecieczy - Wszystkie Słonie na stadionie - będzie komplet

Sport z kraju i ze świata

Zobacz więcej na Sportowy24.pl

Tabela Ekstraklasy

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
1 Lechia Gdańsk Live 15 31 9 4 2 25-15
2 Jagiellonia Białystok Live 15 28 8 4 3 26-18
3 Legia Warszawa Live 15 26 7 5 3 25-18
4 Wisła Kraków Live 15 25 7 4 4 28-19
5 Piast Gliwice Live 15 25 7 4 4 21-18
6 Korona Kielce Live 15 25 7 4 4 18-15
7 Pogoń Szczecin Live 15 22 6 4 5 22-18
8 Lech Poznań Live 15 21 6 3 6 21-21
9 Arka Gdynia Live 15 20 5 5 5 21-17
10 Wisła Płock Live 15 18 4 6 5 23-24
11 Zagłębie Lubin Live 15 17 5 2 8 22-26
12 Śląsk Wrocław Live 15 16 4 4 7 24-22
13 Cracovia Live 15 14 3 5 7 11-18
14 Górnik Zabrze Live 15 13 2 7 6 15-25
15 Miedź Legnica Live 15 13 3 4 8 16-32
16 Zagłębie Sosnowiec Live 15 11 2 5 8 21-33

Wideo