Maratonowi brakło sił

ART
II LIGA KOBIET. W pojedynku o 9. miejsce i uniknięcie bezpośredniego spadku jest remis. Maraton Krzeszowice - MOSiR Jasło 3-0 (25-17, 27-25, 25-8) i 2-3 (25-15, 21-25, 25-15, 16-25, 13-15)

Stan play-off (do 3 zwycięstw): 1-1.

Maraton: Chochorowska, Czekaj, Madejska, Furczyk, Bednarczuk, Kocoń, Małusecka (libero); w drugim meczu za Furczyk grała Króliczek, a na zmiany wchodziły: Koźbiał, Zając, Pawlica, Domagalska.

W pierwszym meczu krzeszowiczanki gładko ograły rywalki. Jedynie w II secie były emocje, ale zwyciężyły miejscowe. Podłamane jaślanki w trzeciej partii nie podjęły walki, było już 16-3, a skończyło się 25-8.

Wczoraj przyjezdne, po emocjonującym pojedynku, wyrównały stan rywalizacji, choć ogromną szansę miał Maraton. Prowadził 2-1 w setach, ale przegrał. - Od czwartego seta brakowało dziewczynom sił w ataku. Mieliśmy także w tie-braku szansę, bo prowadziliśmy 11-9, ale później cztery punkty z rzędu zdobyły rywalki - powiedział trener Maratonu Krzysztof Zabielny.