Marnowanie karnych

(boch)
Tuż przed końcem I połowy strzał Żywczaka z rzutu karnego obronił Bruzda. Borek też miał "11", po przerwie, i też jej nie wykorzystał, bo Filipek spudłował. Mecz drużyn, które na wiosnę dotąd tylko przegrywały, skończył się jednak remisem. Gola na 1:1 P. Grzesiak zdobył strzałem z wolnego.

Zieleńczanka - Borek Kraków 1:1
Bramki: 1:0 Bosak 17, 1:1 P. Grzesiak 85.

Zieleńczanka: Potyran - Krajewski (87 Rożek), Dragosz, Cieszyński (73 Baran), Mitka - Bosak, Feluś, Krzysztonek (30 Bulak),
Gładysz, ŻywczakI - RozwadowskiI (71 Bieda).

Borek: Bruzda - Zając, KozieńI, Szopa, Juras - M. Grzesiak, Dąbrowski - Filipek, M. Piwowarczyk (46 Basista), T. GrzesiakI (70 Borowski) - P. Grzesiak.

Sędziował: Michał Gurgul (Kraków). Widzów: 70.

Materiał oryginalny: Marnowanie karnych - Gazeta Krakowska