red, Maciej Wajer
Mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO Dziennik Lodzki
Mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W sobotnim meczu Fortuna 1 Ligi Bytovia Bytów zmierzy się u siebie z Sandecją Nowy Sącz. Gospodarze nie wygrali już od 16 kolejek (!) i jeśli wkrótce się nie przełamią, to obudzą się w 2. lidze. Relacja na żywo z meczu Bytovia - Sandecja w GOL24.pl!

Mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

W środę Bytovia grała zaległy mecz z ŁKS. Faworytem był zespół gości, dla którego głównym celem w tym sezonie jest wywalczenie awansu do Ekstraklasy. W Bytowie, drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala, od pierwszych minut zawodów pokazała, że przyjechała po komplet punktów. Podopieczni Adriana Stawskiego skupili się przede wszystkim na defensywie, która radziła sobie całkiem nieźle.

Taka sytuacja utrzymywała się do 13. minuty, kiedy to przyjezdni zdobyli pierwszą bramkę. Kwadrans później goście mogli cieszyć się z podwyższenia rezultatu. Ostatecznie pierwsza połowa spotkania zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem zespołu z Łodzi.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, ponieważ nadal w natarciu byli piłkarze przyjezdnej drużyny. Kilka minut od wznowienia gry, bliski zdobycia kolejnej bramki dla ŁKS był Dani Ramirez, ale doskonałą interwencją popisał się bramkarz Bytovii Andrzej Witan. W samej końcówce piłkarze z Bytowa zagrali zdecydowanie lepiej i agresywniej, zagrażając bramce rywali. Niestety, mimo dobrej gry w ostatniej fazie meczu, bytowianom nie udało się zdobyć bramki.

Bytovia plasuje się obecnie na 14. pozycji w tabeli Fortuna 1 Ligi. Ma 28 punktów, a od pierwszego zespołu ze strefy spadkowej dzielą ją zaledwie dwa „oczka”. Okazję do powiększenia swojego stanu posiadania zespół Adriana Stawskiego będzie miał już w sobotę. Bytovia na własnym terenie zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz, która też bardzo dużo spotkań remisuje. W środę gracze Tomasza Kafarskiego zremisowali na wyjeździe ze Stalą Mielec (0:0) i zajmują 4. miejsce w tabeli. O awans już raczej nie powalczą, bo tracą aż 8 punktów do wicelidera.

Historia spotkań Bytovia - Sandecja:

Sezon 2014/15
Drutex-Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 6:1 (Mariusz Kryszak 5', Janusz Surdykowski 28' (k), 53', 77' (k), Robert Mandrysz 55, Maciej Kazimierowicz 90' - Chris Jastrzembski 83' (s))
Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów 0:1 (Daniel Mąka 7')

Sezon 2015/16
Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów 0:1 (Michał Jakóbowski 45')
Drutex-Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (Janusz Surdykowski 10')

Sezon 2016/17
Drutex-Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (Łukasz Wróbel 37' (k), Jakub Serafin 69')
Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów 3:1 (Bartłomiej Kasprzak 58', Kamil Słaby 69', Bartłomiej Dudzic 85' - Bartłomiej Poczobut 66')

Sezon 2018/19
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 1:1 (Maciej Małkowski 16' (k) - Juliusz Letniowski 71')

źródło: własne / Sandecja Nowy Sącz

Mecz Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji telewizyjnej z meczu Bytovia - Sandecja online. Tekstowa relacja na żywo z meczu Bytovia - Sandecja w GOL24.pl.