Mecz Cracovia - Górnik Zabrze ONLINE. "Pasy" mogą i chcą...

Mecz Cracovia - Górnik Zabrze ONLINE. "Pasy" mogą i chcą odskoczyć. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1 1 połowa

• Jeszcze oblężenie i próby Cracovii, ale ostatecznie po ośmiu minutach doliczonego czasu gry sędzia zagwizdał po raz ostatni.

• Jeszcze rzut rożny dla Cracovii!

• Jednak był spalony, gola nie ma!

• Rzut wolny przy narożniku pola karnego Górnika. Siplak wrzuca piłkę, Dytiatiew uderza i piłka w siatce! Czekamy jednak na decyzję. Czy był spalony?

• Wolsztyński w miejsce Angulo

• Jeszcze cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Siplak wrzucał z rzutu rożnego, ale bardzo nieudanie.

• Dużo walki w środku pola w końcówce spotkania. Zapowiada się podział punktów.

• Siplak ładnie wrzucił w pole karne, ale głową interweniował obrońca.

• Jimenez faulował Cecaricia kilka metrów przed polem karnym. Będzie rzut wolny.

• Zmiana także w Górniku. Bauza za Zapolnika

• I jest zmiana. Za van Amersfoorta wchodzi Cecarić.

• Van Amersfoort wrócił jednak na boisko i będzie próbował grać dalej. Wydaje się, że będzie jednak kolejnym do zmiany.

• Urazu nabawił się van Amersfoort i musiał zejść z boiska. Już na nie nie wróci, za chwilę będzie zmiana...

• Hanca powstrzymał faulem kontratak Górnika, za co został ukarany żółtą kartką

• Kolejny rzut rożny dla Cracovii. Siplak wrzucił na krótki słupek, ale tam stał zawodnik Górnika i głową wybił piłkę.

• Zmiana w Górniku. Bainović w miejsce Kopacza

• Szybka akcja Cracovii zakończona strzałem Lopesa. Dobrze broni jednak Chudy i tylko rzut rożny. Po wrzutce bramkarz Górnika wyłapał piłkę.

• Zmiana w Cracovii. Piszczek w miejsce Vestenicky'ego.

• Odzyskał nieco inicjatywy Górnik. Po krótko rozegranym rzucie rożnym piłka wrzucona w pole karne, tam doszedł do niej Koj, ale jego strzał głową był minimalnie niecelny.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Hancy, ale jego strzał broni bramkarz Górnika.

• Ładna akcja Cracovii po rajdzie Gola. Dograł w pole karne do Vestenickiego, ten próbował oddać do kolegi, ale piłka wybita na rzut rożny.

• Rzut rożny dla Cracovii. Siplak ładnie wrzucił w pole karne na 5 metr, ale Chudy wyszedł do piłki i mocno ją wypiąstkował poza obręb "szesnastki".

• Gol uderzył po nodze kolegi. Piłka i tak nie wpadłaby jednak do siatki.

• van Amersfoort wbiegł przed Matuszka i wymusił faul. Sędzia Złotek pokazał kartkę.

• Lopes faulowany. Obie drużyny na razie bez zmian.

• Druga połowa właśnie się zaczęła.

• Koniec pierwszej połowy! Za nami dwa gole - oba dość podobne; po rzutach rożnych i strzałach głową. Wracamy za kwadrans.

• Jablonsky ukarany kartką. W następnej kolejce pauzuje.

• Akcja Górnika. Na strzał zdecydował się Kopacz. Kopnął nad bramką. Fatalne zakończenie!

• Kartka dla Siplaka.

• Angulo wylicza, ile razy był faulowany w jednej akcji. Sędzia gwizdnął. Piłka jednak na środku boiska.

• Cracovia dopięła swego. Z rożnego wrzucił Siplak, głową wykończył Dytiatjew.

• GOOOOOOOOOOOOOL! Dytiatjew wyrównuje na 1:1!

• Kartkę otrzymał Zapolnik.

• Chudy udanie piąstkuje po kornerze.

• Kolejna wrzutka ze skrzydła i szansa na gola. Vestenicky został zablokowany. Jest rzut rożny.

• Hanca przerwał groźną kontrę. Kartki brak.

• Cracovia gra chaotycznie. Podaje niecelnie i dużo fauluje.

• Koj upadł we własnej szesnastce, sędzia odgwizdał faul. Cracovia tylko dośrodkowuje.

• van Amersfoort główkuje nad poprzeczką.

• Za długa piłka do Angulo. Hiszpan nie był w stanie jej opanować. Cracovia wycofana, bez pomysłu na grę.

• Kopacz zablokowany. Na razie podejmuje wyłącznie złe decyzje.

• Z rożnego wrzucił Janża, główą w polu karnym wykończył Matuszek! To pierwszy go kapitana w tym sezonie.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL Matuszek na 1:0 dla Górnika!

• Kolejna główka ze strony gospodarzy - tym razem niecelna. Po wrzutce Siplaka z wolnego uderzał Dytiatjew.

• Celna główka Lopesa. Chudy wypuścił piłkę, ale złapał ją zanim rywal dobiegł

• Koj stracił piłkę, ale bez konsekwencji.

• Cracovia nie zrobiła użytku z rzutu rożnego.

• Vestenicky zza pola karnego. Trudno to nazwać strzałem. Wydawało się, że raczej oddalił zagrożenie...

• Angulo odgrywał do Kopacza. Niedokładnie. Początek jest spokojny.

• Spotkanie rozpoczęło się. Gospodarze w biało-czerwonych pasach, goście na czarno. Kibice zaczęli śpiewy od przypomnienia, kto rządzi w Krakowie.

• W Krakowie chłodno, ale przynajmniej słonecznie. Na trybunach kilka tysięcy osób. Sędziować będzie - po przerwie w ekstraklasie - Mariusz Złotek.

• Cracovia jest po wygranych derbach z Wisłą (1:0). Z kolei Górnik ostatnio przegrał z Lechem (1:3).

• Ławka Górnika: Arnarson, Loska, Manneh, Bauza, Baidoo, Wolsztyński, Bainović, Ściślak, Krawczyk.

• Ławka Cracovii: Hrosso, Helik, Ferraresso, Dimun, Pestka, Zaucha, Piszczek, Supryn, Cecarić.

• Cracovia po długim czasie walczy o pozycję lidera. Jej piłkarze już zakończyli rozgrzewkę. Za pięć minut zjawią się ponownie na murawie.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Cracovia - Górnik LIVE! "Pasy" mogą i chcą odskoczyć

Cracovia - Górnik LIVE! "Pasy" mogą i chcą odskoczyć ©Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press

Mecz Cracovia - Górnik Zabrze ONLINE. Drużyna Michała Probierza zostanie nowym, samodzielnym liderem po 11. kolejce? Jest to możliwe. Wystarczy, że pokona rywala, który zajmuje jedenastą lokatę. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

Mecz Cracovia - Górnik Zabrze ONLINE

Ta kolejka układa się po myśli Cracovii. Punkty stracił w końcu lider, Pogoń Szczecin, ale również trzeci zespół (Lechia Gdańsk) czy czwarty (Śląsk Wrocław). Wystarczy więc rutynowe zwycięstwo, by przerwę na mecze międzynarodowe spędzić w wygodnym fotelu lidera.

Cracovia już otrząsnęła się z porażki w meczu z Legią Warszawa (1:2). Ostatnio wyeliminowała Jagiellonię Białystok z Pucharu Polski (4:2) i wygrała w derbach z Wisłą (1:0). Bramkę zdobył Sergiu Hanca.

Tak o Cracovii mówi Artur Płatek, jej były trener, a obecnie dyrektor sportowy Górnika: - To jest zespół typowy dla drużyn prowadzonych przez Michała Probierza – bardzo solidny, zbudowany z konkretnych facetów, którzy mają jeden cel – wygrać mecz. A jakimi sposobami, to już jest drugorzędna sprawa.

Dzisiaj Cracovia trafia na Górnika bez formy. Zespół z Zabrza nie wygrał ani razu we wrześniu. Ostatni raz pokonał Koronę Kielce (3:0) i zdarzyło się to 25 sierpnia. Zawody przy Kałuży poprowadzi sędzia Mariusz Złotek z Gorzyc. Za VAR odpowiedzialność wezmą Daniel Stefański i Marcin Boniek.

Oglądaj mecz Cracovia - Górnik Zabrze na żywo online w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Cracovia - Górnik Zabrze:

Cracovia: Rubio, Pik, Wdowiak, Strózik, Rakoczy
Górnik Zabrze: Bochniewicz, Dawid K.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Górnik - Cracovia 0:1 (Ekstraklasa, 29.03.2019)
Cracovia - Górnik 2:0 (Ekstraklasa, 22.10.2018)

Mecz Cracovia - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Mecz dostępny także na kanale Canal+ Sport 3. W internecie transmisja na platformie Canal+ Sport Online. Komentuje duet Adam Marchliński - Kazimierz Węgrzyn. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00. Zapraszamy!