Mecz GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Koniec spotkania ! Sandecja wygrywa w Katowicach 1:0 i awans mają na wyciągnięcie ręki !

• Popchnął Trochim Zejdlera i zasłużył na żółtą kartkę.

• Arbiter doliczył 3 minuty i wszystko wskazuje, że Sandecja odniesie kolejne zwycięstwo, które może być kluczowe w rozstrzygnięciu awansu.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Boisko opuszcza Wdowiak, a melduje się Gałecki.

• Żółtym kartonikiem ukarany Czerwiński !

• Sandecja broni się całym zespołem we własnym polu karnym !

• Piter Bućko we własnym polu karnym popełnia błąd, piłka trafia do Jóźwiaka który uderzył prosto w poprzeczkę !

• Gooool !! Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego, piłkę wpakował głową do siatki Prokić ale to był spalony !!

• Trafford zastępuje Danka.

• Jóźwiak za Goncerza

• Sapała chciał wślizgiem zatrzymać rywala, w ten sposób niefortunnie podał piłkę do Michała Piter - Bućko a on sam na sam z Nowakiem bez problemów pakuje piłkę do siatki !

• GOOOOOOOOOL !!!! Piter-Bućko !!! Sandecja wychodzi na prowadzenie !

• Czerwiński wybija głową oddalając zagrożenie. Od autu Sandecja.

• Przy linii autowej upada Trochim, Sapała faulował rywala. Rzut wolny i szansa na dośrodkowanie.

• Lebedyński zmienia Abramowicza.

• A do wejścia szykuje się Mikołaj Lebedyński.

• Łatwo dochodzą piłkarze z Nowego Sącza do piłki pod polem karnym gospodarzy. Teraz głową uderzał Dudzic, ale niecelnie.

• Wdowiak ! Wyrwał się z piłką, wbiegł w pole karne ale strzał po ziemi był zbyt lekki !

• Kolejny rzut wolny dla przyjezdnych. Trochim huknął z dystansu i Nowak musiał się wysilić by to obronić !

• Kasprzak uderzał wcześniej odbitą piłkę, bez problemów łapie Nowak.

• Rzut wolny dla Sandecji, piłkę ustawia sobie Dudzic.

• Ależ okazja bramkowa dla przyjezdnych ! Danek dostał bardzo dobre podanie z lewej strony boiska ale jego strzał minimalnie przelatuje obok prawego słupka !

• Dudzic uderzał głową, dobre kilka metrów obok bramki.

• Kasprzak przed własnym polem karnym fatalnie zagrywał do Jurkowskiego, Foszmańczyk już dobiegał do piłki, ale Jurkowski był szybciej i zażegnał niebezpieczeństwo !

• Dobrze Abramowicz wrzucił piłkę z autu w pole karne, Radliński z problemami piąstkuje piłkę !

• W szatni GKS-u doszło do zmiany. Sapała zastąpił Kalinkowskiego.

• Zaczynamy drugą odsłonę !

• Koniec pierwszej połowy. Bez bramek w tych pierwszych 45 minutach.

• 45+2 Arbiter doliczył 2 minuty i nic nie wskazuje na to by zmienił nam się rezultat tego spotkania.

• Baran faulowany we własnym polu karnym. Od bramki wybija Radliński .

• Kontratak gości, Wdowiak otrzymał piłkę na 16 metrze, huknął bez przyjęcia i z problemami interweniuje Nowak !

• Dwa razy dośrodkowywana piłka w pole karne, za drugim razem z futbolówką minął się Radliński, było bardzo groźnie ale z linii bramkowej wybijają obrońcy !

• Zejdler zagrał w pole karne do Prokićia, ten szukał kolejnego podania, zablokowane. Rzut rożny dla gospodarzy !

• Z rzutu rożnego nic nie wynikło, chwilę późnej dobrze pograł Foszmańczyk z Czerwińskim, ten pierwszy oddał strzał jednak zbyt słaby i obrońcy to blokują !

• Teraz akcja GKS-u. PIter-Bućko wybija głową na rzut rożny !

• Zaznacza się przewaga Sandecji na boisku. Starają się przedostać w pole karne gospodarzy.

• Jurkowski faulował rywala i zasłużył na karę indywidualną.

• Z rzutu wolnego uderza Trochim, prosto w mur !

• Faulowany Słaby przed polem karnym będzie kolejny rzut wolny dla Sandecji !

• Prawie pół godziny gry za nami i jak do tej pory nie było ani jednej klarownej sytuacji bramkowej.

• Korzym na boisko już nie wróci w dzisiejszym spotkaniu. Trochim melduje się na placu gry.

• Strzał z rzutu wolnego Jurkowskiego bardzo niecelny...

• Leży Korzym przy linii autowej boiska, będzie potrzebna zmiana. Zdaje się że to jakiś uraz mięśniowy.

• Faulowany Wdowiak na 17 metrze i będzie szansa dla Sandecji!

• Rozkręca się nam to spotkanie, atak z prawej strony Sandecji, do wystawionej piłki na 16 metrze nikt nie doszedł. Próba kontry gospodarzy, również przerwana przez Słabego.

• Rzut wolny dla gości z połowy boiska, wrzutka w pole karne ale skutecznie łapie Nowak

• Żółtym kartonikiem za faul ukarany został Kamiński

• Rzut rożny dla gospodarzy, skutecznie wybijają obrońcy.

• Gra pod dyktando gospodarzy, bez szaleńczych ataków na bramkę Radlińskiego.

• Twarda walka obu drużyn od początku tego spotkania toczy się głównie w środku boiska.

• Kalinkowski otrzymał futbolówkę na 16 metrze, uderzył bardzo mocno, jednak niecelnie.

• W tych pierwszych minutach gra toczy się głównie na połowie Sandecji a przy piłce utrzymują się gospodarze.

• Słaby faulowany we własnym polu karnym, od bramki - Radliński

• GKS w pierwszej minucie dłużej utrzymuje się przy piłce, wysoki pressing gości i faulowany Goncerz w środkowej części boiska.

• Od środka zaczynają gospodarze i gramy !!!

• Obie drużyny wychodzą już na murawę, Sandecja wystąpi w białych strojach z czarnymi pasami, GKS - żółte koszulki, czarne spodenki.

• 90. Lebedyński
  • Wyjściowe jedenastki obu zespołów już znamy, a za chwile przyjrzymy się ławkom rezerwowych .

• Sytuacja obu drużyn w tabeli jest wyśmienita co oznacza, że powinniśmy być świadkami kapitalnego piłkarskiego widowiska. Goście dzisiejszego spotkania są obecnie liderem rozgrywek - mając 54 punkty ! Jeżeli chodzi o gospodarzy to GKS zajmuje miejsce 3 z dorobkiem 50 oczek.

• Dzisiejszy mecz na stadionie przy Bukowej to niewątpliwie hit kolejki ! Liderująca od kilku kolejek Sandecja Nowy Sącz przyjeżdża do Katowic, do drużyny, która również jest bliska awansu na najwyższy szczebel polskich rozgrywek.

• Witam Państwa bardzo serdecznie, z tej strony Adrian Milewski i zapraszam na relacje live ze spotkania GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz. Mecz rozegrany zostanie w ramach 30 kolejki NICE I Ligi.

przejdź do galerii

GKS Katowice podejmie Sandecję w bardzo ważnym meczu ©Adrian Maras / Polska Press

Mecz GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. W najciekawszym spotkaniu 30. kolejki Nice 1. Ligi będący na trzecim miejscu GKS Katowice podejmie lidera, Sandecję Nowy Sącz. Podopieczni Radosława Mroczkowskiego chcą kontynuować serię wygranych meczów, która już wynosi pięć spotkań. GKS również ma aspiracje, żeby awansować do Ekstraklasy i to spotkanie jest traktowane szczególnie. Remis w tym spotkaniu nikogo cieszył nie będzie, liczy się tylko pełna pula. Pierwszy gwizdek sędziego Pawła Gila już o godzinie 17:45.

Mecz GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Katowiczanie co roku zapowiadają walkę o awans do Lotto Ekstraklasy, zwykle kończyło się jednak na zapowiedziach. Tym razem jest inaczej, Gieksa nadal ma niemałe szanse na realizacje celu. Dzisiaj na Bukową przyjeżdża lider z Nowego Sącza.
Piłkarze trenera Mroczkowskiego, dzięki serii pięciu wygranych spotkań, zasiedli na fotelu lidera. Sandecja ma 4 punkty przewagi nad drużyną Zagłębia Sosnowiec i GKS-u Katowice. Zatem niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu Sandecja będzie liderem przynajmniej do następnej kolejki.

W Nowym Sączu, chociaż do ostatecznych rozstrzygnięć jest jeszcze sporo czasu, przygotowują się do Ekstraklasy. Dwa dni temu w mediach ukazała się informacja, że Sandecja osiągnęła porozumienie ze Stalą i w przypadku awansu swoje mecze będzie rozgrywać w Mielcu. Wybór tego miasta w klubie argumentują tym, że chcą grać tam, gdzie mieszkańcy lubią Sandecję. Do Mielca z Nowego Sącza jest 115 kilometrów, ale piłkarze nie mają wyjścia i będą musieli się z tym pogodzić. Ostatniej porażki Biało-Czarni doznali w Grudziądzu, przegrywając z Olimpią 0:2. Był to ostatni dzień marca, od tamtej pory Sandecja kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa.

Piłkarze Jerzego Brzęczka również dobrze spisywali się w ostatnim czasie. Dwie wygrane z GKS-em Tychy i z Pogonią Siedlce pozwoliły katowiczanom utrzymać kontakt z czołówką. W ostatnich pięciu spotkaniach GKS przegrał tylko raz, z Miedzią Legnica. W tym sezonie walka o awans będzie się toczyła do samego końca, tym bardziej zwycięstwo dzisiaj jest potrzebne katowiczanom jak tlen. W meczu z Pogonią GKS zagrał skutecznie i konsekwentnie. Na tym etapie sezonu nikt nie będzie rozliczał katowiczan za brzydszą grę. Liczą się tylko punkty, bo to one mogą dać awans.

Sandecja niedawno straciła największą gwiazdę zespołu. Maciej Małkowski trafił do szpitala i nie będzie mógł zagrać już do końca sezonu. Sandecja już wielokrotnie na wiosnę czołówkę miała na wyciągnięcie ręki, zwykle jednak czegoś brakowało. Dzisiaj to Biało-Czarni rozdają karty w lidze i nie muszą już oglądać się za siebie. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że dzisiejsze spotkanie jest tym z gatunku "o sześć punktów". Jesienią w Nowym Sączy lepsi byli goście, którzy wygrali 1:0. Wówczas bramkę dla katowiczan zdobył... Mateusz Bartków z Sandecji.