Mecz Legia Warszawa - Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie...

Mecz Legia Warszawa - Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 33. kolejka (gr. mistrzowska)

0 1 połowa

• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrego wieczoru!

• Tak gra pretendent do tytułu. To był chyba najlepszy mecz warszawian w tym sezonie, przeciwnik nie miał kompletnie nic do powiedzenia. Termalica kontynuuje złą passę, po porażce z Lechem przegrywając również z Legią.

• Po chwili sędzia kończy mecz! Legia Warszawa wygrywa z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza aż 6:0!

• Co za strzelanina! Legioniści zaliczą dziś efektowne pierwsze zwycięstwo nad Termaliką w historii. Waleri Kazaiszwili wykończył kontratak Legii, wykorzystując podanie Vadisa Odjidji-Ofoe.

• Legia gra na szóstkę! Waleri Kazaiszwili, jest już 6:0!

• Na stadionie w Warszawie pojawiło się dziś 19765 kibiców.

• Adam Hlousek faulowany przez Przemysława Szarka przy linii bocznej boiska.

• Do piłki po rzucie rożnym dla Bruk-Bet Termaliki dopada Kornel Osyra, strzał obrońcy nie zagroził w najmniejszym stopniu bramce Legii.

• Jeszcze jedna interwencja obrońcy Legii, reprezentant Polski ryzykownym, ale czystym wejściem powstrzymał wychodzącego sam na sam z Arkadiuszem Malarzem Wojciecha Kędziorę.

• Michał Pazdan pewnie wybija płaskie podanie Vladislavsa Gutkovskisa w pole karne Legii.

• Gospodarze oddali inicjatywę gościom, którzy mimo to nie są dziś w stanie zdobyć choćby bramki honorowej. Gospodarze grając z kontrataku zbierają już siły na środowe niezwykle ważne starcie z Lechem Poznań przy Łazienkowskiej.

• Na uderzenie z połowy boiska (!) decyduje się Vadis Odjidja-Ofoe, piłka mija słupek o kilka metrów, brakowało niewiele, a padłby gol-kuriozum!

• Fin powalczył o piłkę na połowie rywala, zmusił obrońcę do popełnienia błędu, po czym odebrał mu piłkę i mimo asysty nadbiegającego zawodnika Termaliki posłał piłkę do siatki lekkim kopnięciem, siła strzału zaskoczyła również Dariusza Trelę, który nawet się nie ruszył.

• Jeszcze jedna bramka dla Legii, co za spokój Kaspra Hamalainena! 5:0!

• Dobre podanie do Patrika Misaka zaskoczyło warszawską defensywę, skrzydłowy Termaliki w trudnej sytuacji z ostrego kąta strzelał wślizgiem, piłka przeturlała się tuż obok słupka.

• Ostatnia roszada w dzisiejszym spotkaniu. Miroslav Radović ustępuje miejsca na boisku dla Tomasza Jodłowca.

• Ostatnia zmiana w Termalice. Dawida Nowaka zmienił Wojciech Kędziora.

• Kilkoma zwodami na połowie rywala obronę zgubił Kasper Hamalainen, Fin pogubił się przy podaniu piłki do niekrytego Miroslava Radovicia, przez go sędzia musiał odgwizdać spalonego.

• Długie podanie ze środka pola do Miroslava Radovicia, szybszy przy nim był Dariusz Trela, który wybiciem futbolówki w trybuny wyjaśnia sytuację.

• Z boiska schodzi Guilherme, w jego miejsce pojawia się Waleri Kazaiszwili.

• Za moment na boisku również Waleri Kazaiszwili.

• Druga zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Mateusz Kupczak, zmienia go Vladislavs Gutkovskis.

• Sebastian Szymański melduje się na boisku w miejsce Dominika Nagy'ego. To był perfekcyjny występ Węgra, kibice nagrodzili go owacją.

• Do zmiany gotowy jest Sebastian Szymański.

• Legia kontynuuje swój koncert! Brazylijczyk strzela gola na 4:0 uderzając piłkę bardzo pewnie, Dariusz Trela tylko odprowadził ją wzrokiem.

• Guilherme! To już jest pogrom!

• Rzut karny dla Legii! Zagranie ręką jednego z gości w polu karnym!

• Dominik Nagy wykorzystał katastrofalny błąd obrońcy, przejął piłkę tuż przed polem karnym i w sytuacji sam na sam minął Dariusza Trelę, potem strzałem trafił we wracającego do bramki obrońcę, ale piłka i tak wpadła do siatki!

• Gol, gol, gol! Dominik Nagy trafia na 3:0! Co za mecz węgierskiego młodzieżowca!

• Mocny strzał Mateusza Kupczaka z około 23 metrów przelatuje w bezpiecznej odległości od bramki Arkadiusza Malarza.

• Za mocne dośrodkowanie w kierunku Kaspra Hamalainena w pole karne, piłkę przejmuje Dariusz Trela.

• Kolejny już raz w dzisiejszym meczu dryblingu w polu karnym szuka Dominik Nagy, przez chwilę wydawało się nawet, że uda mu się przedrzeć przed samą bramkę, ale ostatecznie Węgier stracił piłkę.

• Spore zamieszanie pod bramką Legii po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, bardzo bliski posłania piłki do siatki był Dawid K=Nowak, ostatecznie sytuację wyjaśnia defensywa!

• W przerwie Patryka Fryca zmienił Krystian Peda.

• Druga połowa rozpoczęta, piłkę ma Legia Warszawa!

• Piłkarze wrócili już na boisko, w przerwie trener Marcin Węglewski przeprowadził jedną zmianę.

• Piłkarze Jacka Magiery grają jak z nut. Nie zatrzymują się ani na moment, mają chęć na zdobycie kolejnych bramek, wyjątkowo zależy im dziś na jak najwyższym rezultacie. Sposobu na nich wciąż nie mogą znaleźć piłkarze z Niecieczy. Czekamy na kolejne bramki i jeszcze więcej emocji po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy w Warszawie! Legia Warszawa po znakomitych 45 minutach pewnie prowadzi z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza!

• Pierwsza połowa przedłużona przez sędziego o dwie minuty.

• Pierwszą żółtą kartką w tym meczu ukarany Vlastimir Jovanović, który bardzo ostrym wślizgiem potraktował Michała Kopczyńskiego.

• W końcówce pierwszej połowy do głosu doszli goście, którzy starają się powymieniać kilka podań na połowie rywali, Legia pozostaje jednak czujna w defensywie.

• Co za interwencja Macieja Dąbrowskiego! Obrońca dogonił wychodzącego na czystą pozycję Patrika Misaka i wybił piłkę spod jego nóg pod samą bramką!

• Artur Jędrzejczyk przypadkowo, ale jednak groźnie wpadł we Vlastimira Jovanovicia na połowie Termaliki, całe szczęście, że zawodnik klubu z Niecieczy nie odniósł w tej sytuacji kontuzji.

• Ależ pudło Guilherme, jak on tego nie strzelił?! Znakomite rozegranie rzutu rożnego, podanie Vadisa Odjidji-Ofoe było idealne, legionista z kilku metrów posyła piłkę daleko od bramki!

• Mieliśmy chwilę przerwy w grze, bowiem z boiska nie podnosił się Guilherme z Termaliki. Po udzieleniu pomocy medycznej zawodnik kontynuuje grę.

• Legioniści nie spoczywają na laurach, trwa oblężenie pola karnego Bruk-Betu!

• Mogło być już 3:0! Dominik Nagy przyjął podanie na linii szesnastego metra, przeszedł z piłką kilka metrów, po czym uderzył po ziemi, myląc się minimalnie!

• Trzeba przyznać, że mistrzowie Polski zasłużenie zdobywają kolejną bramkę. Serb trafił do siatki po pięknej asyście Vadisa Odjidji-Ofoe. Belg zdecydował się na indywidualną akcję, czyli wbiegnięcie w pole karne obok bezradnych obrońców i posłanie zabójczego podania na pustą bramkę do swojego serbskiego kolegi.

• Legia podwyższa prowadzenie - Miroslav Radović trafia na 2:0!

• Znakomitą okazję marnuje Vadis Odjidja-Ofoe - krótkie rozegranie stałego fragmentu gry przez Belga kompletnie się nie udało, piłkę przejął pierwszy obrońca.

• Artur Jędrzejczyk ostro faulowany w okolicach narożnika pola karnego Termaliki. Piłka jest ustawiona w dobrym miejscu, by wykonać niezłe dośrodkowanie pod bramkę.

• Ciekawe rozegranie rzutu wolnego przez Słoniki. Piłka trafia do Guilherme po krótkim podaniu, ten dośrodkowuje ją mocno w kierunku ustawionego w polu karnym Dawida Nowaka. Napastnik Bruk-Betu tym razem złapany przez arbitra na spalonym.

• Dośrodkowanie Artura Jędrzejczyka z prawej strony boiska niespodziewanie trafia na głowę niekrytego Guilherme, Brazylijczyk przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Pierwszy kwadrans stał pod znakiem dominacji piłkarzy Jacka Magiery, którzy grają tak, jakby dzisiejszy mecz decydował o mistrzostwie Polski.

• Zamieszanie w polu karnym Dariusza Treli! Najpierw bramkarz wyjściem z bramki zatrzymał Dominika Nagy'ego, Węgier efektownie ominął kilku podopiecznych Marcina Węglewskiego, ale trafił prosto w bramkarza. Golkiper w dobrym stylu sparował do boku dośrodkowanie z prawej strony boiska, dzięki czemu do bramki nie trafił Guilherme!

• Zespół z Niecieczy miał groźną okazję do dośrodkowania piłki z rzutu wolnego. Niespodziewanie na strzał zdecydował się Patrik Misak, piłka po koźle minęła słupek o metr!

• Rzut rożny dla Bruk-Betu po wybiciu piłki przez Macieja Dąbrowskiego poza linię końcową, legioniści wybijają piłkę poza szesnastkę, ale w posiadaniu wciąż goście.

• Co za rajd Macieja Dąbrowskiego! Obrońca po odbiorze piłki efektownie minął z piłką dwóch rywali i ruszył z futbolówką przy nodze w kierunku bramki Termaliki, jego podanie do Guilherme nie było już tak dobre, przy piłce już goście.

• Vadis Odjidja-Ofoe w walce o piłkę na połowie przeciwnika fauluje Artema Putiwcewa.

• Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, Guilherme decyduje się na dośrodkowanie z lewej strony boiska, piłka trafiła idealnie na głowę fińskiego pomocnika, który pewnym strzałem pokonał bramkarza - Dariusz Trela nie miał nic do powiedzenia!

• Gol! Kasper Hamalainen na 1:0 dla Legii!

• Pierwszy rzut rożny dla mistrzów Polski po wybitym dośrodkowaniu Kaspra Hamalainena.

• Legia chciała odpowiedzieć solową akcję Vadisa Odjidji-Ofoe po drugiej stronie boiska, jednak Belg zdecydowanie przegapił moment podania, zdecydował się dość egoistycznie, przez co gospodarze muszą się nieco cofnąć.

• Dośrodkowanie Patryka Fryca z prawej flanki nie znalazło adresata w polu karnym, sytuację wyjaśnili legioniści.

• ...i gramy! Pierwszy gwizdek Tomasza Musiała i przy piłce Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

• Przywitanie drużyn za nami, czas jeszcze na losowanie stron...

• Piłkarze wychodzą z tunelu na murawę Stadionu Miejskiego Legii Warszawa!

• Na Łazienkowskiej z głośników rozbrzmiewa Sen o Warszawie, jak zawsze brzmi imponująco w wykonaniu trybun.

• W stolicy stawili się również sympatycy Słoników, którzy już zaczęli głośno wspierać swój zespół.

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Tomasz Musiał z Krakowa.

• W dwóch dzisiejszych meczach Ekstraklasy Lech Poznań wygrał z Pogonią Szczecin 2:0, a Lechia Gdańsk zremisowała bezbramkowo z Koroną Kielce.

• Warto przypomnieć, że w całej historii meczów Legii z Termaliką ani razu nie wygrali warszawianie. Dziś z pewnością każdy inny wynik niż wygrana mistrzów Polski będzie olbrzymią niespodzianką.

• W Warszawie warunki idealne do gry. Temperatura wynosi około 21 stopni Celsjusza, nie ma na co narzekać.

• Oto ustawienie taktyczne obu zespołów, a także skład ławki rezerwowych.

• Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zapraszam na relację live z meczu Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

Bartosz Głąb

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Legia - Termalica LIVE! Pokonają "Słoniki" pierwszy raz w historii?

Legia - Termalica LIVE! Pokonają "Słoniki" pierwszy raz w historii? ©Polska Press

Mecz Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. W ostatnim meczu 33. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa przy Łazienkowskiej 3. podejmie Bruk-Bet Termalicę Nieciecza. Słoniki mają patent na zespół z Warszawy i dzisiaj przekonamy się, czy po raz kolejny uda im się urwać punkty Legii i bardzo skomplikować im walkę o tytuł mistrza Polski.

Mecz Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

Od awansu do Lotto Ekstraklasy zespół Bruk-Bet Termalici można powiedzieć że ma patent na Legie. Na cztery dotychczas rozegrane mecze zespół z Niecieczy dwa wygrał i dwa zremisował.
W zeszłym sezonie nawet udało się ograć Legię aż 3:0 i w Warszawie zremisować 1:1. Dzisiaj w przypadku urwania punktów legionistom może to im niesamowicie skomplikować szanse na mistrzostwo kraju.

Legia przed niedzielnymi spotkaniami zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli ze stratą czterech punktów do liderującej Jagiellonii Białystok, która wczoraj u siebie pokonała Wisłę Kraków 2:0 niemal całkowicie detronizując zapędy "Białej Gwiazdy", z którą dwa tygodnie temu Legia zremisowała 1:1. Dzisiaj swoje mecze rozgrywają również Lechia Gdańsk i Lech Poznań, które także są zamieszane w walkę o tytuł i każdy z tych zespołów zapewne będzie chciał wykorzystać ewentualne potknięcie legionistów.

Termalica natomiast nie walczy już praktycznie o nic. Bru-Bet zajmuje siódme miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy i do czwartej Lechii Gdańsk traci aż dwanaście punktów. "Słoniki" mogą najwyżej zająć piątą pozycję w lidze, którą aktualnie zajmuje Wisła Kraków. Zespół z Krakowa ma w tej chwili dwa punkty przewagi nad Termalicą, ale przecież wczoraj przegrał z Jagą.

Warto jeszcze odnotować, że niedawny finał Pucharu Polski i triumf Arki Gdynia niezwykle skomplikował sytuację ligowej czołówki w kwestii walki o europejskie puchary, gdyż z czterech miejsc gwarantujących udział w eliminacjach europejskich rozgrywek zrobiły się tylko trzy, a chyba nikt w Warszawie nie wyobraża sobie, że Legia zajmie czwarte miejsce w lidze i w przyszłym sezonie nie będzie mogła rywalizować w Europie, co robi regularnie od paru lat, a czwarta w tabeli Lechia traci do Legii zaledwie jedno "oczko", a dzisiaj o 15:30 zagra w Gdańsku z Koroną Kielce.

Oba spotkania w tym sezonie pomiędzy Legią i Termalicą były emocjonujące i bardzo wyrównane. W Niecieczy w pierwszej połowie września zeszłego roku Bruk-Bet wygrał 2:1 po bramkach Jovanovića i Kędziory. Honorową bramkę dla legionistów zdobył w doliczonym czasie meczu Nemanja Nikolić, który teraz broni barw Chicago Fire. Natomiast w Warszawie już pod koniec lutego tego roku padł remis 1:1. Wtedy wszystko rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie. Prowadzenie Termalice dał Stefanik, a w odpowiedzi Radović doprowadził do wyrównania.

Sonda

Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

NIE ZAGRAJĄ

Legia Warszawa: Moulin (kartki), Cierzniak (kontuzja), Kucharczyk (rehabilitacja);
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Gergel, Smuczyński (kontuzje).

PRZEWIDYWANE SKŁADY

Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Dąbrowski, Hlousek - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Jodłowiec, Radović, Nagy - Necid;

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Trela - Szarek, Osyra, Putincew, Ziajka - Miković, Babiarz, Jovanović, Kupczak, Guba - Stefanik.

FORMA W OSTATNICH MECZACH

Pogoń - Legia 0:2 (Lotto Ekstraklasa)
Legia - Wisła Kraków 1:1 (Lotto Ekstraklasa)
Cracovia - Legia 1:2 (Lotto Ekstraklasa)
Legia - Korona 0:0 (Lotto Ekstraklasa)
Lech - Legia 1:2 (Lotto Ekstraklasa)

Termalica - Lech 0:3 (Lotto Ekstraklasa)
Lechia - Termalica 2:0 (Lotto Ekstraklasa)
Korona - Termalica 0:1 (Lotto Ekstraklasa)
Termalica - Piast 1:0 (Lotto Ekstraklasa)
Termalica - Wisła Kraków 2:3 (Lotto Ekstraklasa)

SĘDZIATomasz Musiał (Kraków) - międzynarodowy arbiter, sędziował również ostatni finał Pucharu Polski. W lidze tylko raz sędziował Bruk-Betowi, w marcu Termalica przegrała w Płocku z Wisłą 0:1. Natomiast czterokrotnie prowadził mecze Legii. Zespół z Warszawy wygrywał również w Płocku z Wisłą 3:2, z Koroną w Kielcach 4:2 i w Gdyni z Arką 1:0, oraz przegrał w Warszawie z Zagłębiem Lubin 2:3.

Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo z meczu Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza od 17:55 przeprowadzi CANAL+ HD. Spotkanie prosto ze stadionu przy Łazienkowskiej skomentują Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki. Wstęp do meczu rozpocznie się o 17:35, a reporterami na meczu będą Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński i Cezary Olbrycht. Relacja LIVE w GOL24.pl.