Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków ONLINE. Jak mały finał. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Jacek Czaplewski
Podbeskidzie - Wisła Kraków LIVE! Traktują mecz jak mały finał
Podbeskidzie - Wisła Kraków LIVE! Traktują mecz jak mały finał Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków ONLINE. Wkraczamy w decydującą fazę sezonu. "Górale" po serii wpadek liczą, że przełamią niemoc akurat przeciw nieprzewidywalnej "Białej Gwieździe". Relacja LIVE w Lany Poniedziałek od godziny 15:00.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków ONLINE

To nie czas na eksperymenty. Podbeskidziu widmo spadku poważnie zagląda w oczy. Na ostatniej prostej zespół beniaminka zajmuje ostatnie miejsce ze stratą oczka do Stali Mielec i pięciu punktów do Cracovii, która przełamała się w meczu z Lechem Poznań (2:1).

Na piąte zwycięstwo w sezonie Podbeskidzie czeka od 7 lutego. Od tamtego czasu uzbierało ledwie trzy punkty w siedmiu meczach. To najgorszy dorobek w stawce (dla porównania Wisła ugrała jedenaście punktów).

Przed przerwą w rozgrywkach Podbeskidzie przegrało z Wartą Poznań 0:2, a Wisła znalazła sposób na Stal Mielec, wygrywając 3:1. Zwycięskie bramki padły w 88 i 94 minucie. Wisła w Bielsku liczy na drugie bezpośrednie zwycięstwo. Jesienią obila "Górali" 3:0. Jako ostatni, w stylu meczu z Rosją na Euro, trafił Jakub Błaszczykowski, którego występ w rewanżu stoi pod znakiem zapytania.

Peter Hyballa, trener Wisły: - Wciąż odczuwamy dużą presję, bo gdybyśmy przegrali z Podbeskidziem, przywrócilibyśmy im nadzieję. Musimy wygrać ten mecz. To jest mecz jak finał również dla nas. Nie tylko dla nich. Jesteśmy mocno zdeterminowani, żeby wygrać.

Oglądaj mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków w Player.pl >>>

Nie zagrają w meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków:
Podbeskidzie: Osyra, Marzec (?)
Wisła: Mehremić, Basha, Boguski, Plewka, Błaszczykowski (?)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła - Podbeskidzie 3:0 (Ekstraklasa, 24.10.2020)

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacjach Player i Canal+. Komentuje duet Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!