Mecz Radomiak Radom - Stomil Olsztyn ONLINE. Goście zmienili...

Mecz Radomiak Radom - Stomil Olsztyn ONLINE. Goście zmienili strategię na finisz sezonu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Koniec meczu! Radomiak Radom pokonuje na własnym stadionie Stomil Olsztyn i wskakuje na 3. miejsce w tabeli, które oznacza grę w barażach o Ekstraklasę!

• Zryw gości mógł dać cenny remis! Jednak strzał z pola karnego, po zagraniu z prawej strony, został zablokowany!

• Tomasz Marciniak dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Amancio Fortes zastępuje Damiana Gąskę.

• Jakub Tecław zmienia Jakuba Mysiorskiego.

• Po rzucie rożnym Mateusz Cichocki uderza głową, ale piłka obija poprzeczkę!

• Gospodarze chcą podwyższyć prowadzenie i niewiele brakowało Michałowi Kaputowi, by z uderzeniem zza pola karnego pokonał Michała Leszczyńskiego! Zabrakło naprawdę niewiele!

• DRUGA ŻÓŁTA I W KONSEKWENCJI CZERWONA KARTKA NA KONCIE DAMIANA BYRTKA!!! Defensor Stomilu faulował Dominika Sokoła i Stomil przez niespełna kwadrans będzie grać w "dziesiątkę"!

• Niskie dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z rzutu wolnego. Piłkarze Radomiaka wyjaśniają sytuację.

• Jeżeli tak wynik utrzyma się do końca, to Radomiak awansuje na trzecie miejsce w tabeli. Wyżej będą tylko GKS Tychy (też 50 punktów, 28 rozegranch spotkań), który prowadzi w meczu z Puszczą Niepołomice, i Bruk-Bet Termalica (53 punkty przy 25 rozegranych meczach).

• ... a za Miłosza Kozaka wchodzi Patryk Mikita.

• Podwójna zmiana w Radomiaku: Mateusz Radecki w miejsce Felipe Nascimento...

• Michał Leszczyński łapie piłkę po strzale Damiana Gąski.

• ... a za Krystiana Ogrodowskiego pojawia się Wojciech Łucza.

• Podwójna zmiana w Stomilu. Adrian Szczutowski wchodzi za Damiana Sieranta...

• Dawid Abramowicz wyrzuca piłkę z autu w angielskim stylu. Olsztynianie wychodzą z opresji bez problemu.

• Kwadrans drugiej połowy. za nami. Tempo i poziom spotkania in minus, gospodarze bez wysiłku kontrolują mecz i zapewne jak najmniejszym nakładem sił będą chcieli "dowieźć" jednobramkowe prowadzenie do końca.

• Damian Gąska strzela z dystansu. Brakowało mu do celu.

• Mateusz Skrzypczak upomniany żółtą kartką za faul na Meiku Karwocie.

• Artur Bogusz uderza z dystansu obok prawego słupka.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Wracamy do Radomia, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Radomiak - Stomil. Po pierwszej połowie prowadzą gospodarze. Co nas czeka po zmianie stron?

• +2' Koniec pierwszej połowy. Radomiak prowadzi ze Stomilem 1:0. Meik Karwot wykorzystał jeden rzut karny, przy drugim trafił w słupek.

• Tomasz Marciniak dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

• Goście oddalając grę wywalczyli rzut wolny. Nie przyniósł on zagrożenia pod bramką Mateusza Kochalskiego.

• NIE MA GOLA! Meik Karwot uderza z "wapna" w słupek!

• Damian Byrtek upomniany żółta kartką.

• Drugi rzut karny dla Radomiaka! Damian Byrtek fauluje Dominika Sokoła!

• I jest celny strzał gości. A dokładniej Jakuba Mysiorskiego. Z dystansu i bramkarz Radomiaka nie miał problemu z obroną.

• Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry pierwszej połowy. Przewaga jest po stronie gospodarzy, którzy udokumentowali to jedną bramką. Olsztynianie nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Mateusza Kochalskiego.

• Po rzucie rożnym Meik Karwot nie zdołał skierować piłki głową do siatki.

• Gospodarze dążą do podwyższenia prowadzenia. Po centrze Maika Karwota z lewej strony zrehabilitował się teraz Jonatan Straus, który wybił piłkę na uwolnienie.

• MEIK KARWOT NIE MYLI SIĘ!!!

Pewnie wykonana "jedenastka". Piłka wpada do siatki przy prawym słupku!

• Tomasz Marciniak nie ma wątpliwości - rzut karny dla gospodarzy! W "szesnastce" Stomilu faulowany był Damian Gąska przez Jonatana Strausa!

• Gospodarze bez problemu oddalają niebezpieczeństwo.

• W 18. minucie goście przeprowadzili pierwszą ofensywną akcję. Przyniosła ona rzut rożny.

• Kolejna interwencja Michała Leszczyńskiego. Tym razem po anemicznym strzale z pola karnego.

• Dominik Sokół zastępuje kontuzjowanego Karola Angielskiego.

• A jednak Karol Angielski nie jest w pełni dysponowany i za moment będzie konieczna zmiana.

• Michał Leszczyński pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu z bocznego sektora. Goście zepchnięci do głębokiej defensywy.

• Wydaje się, że z napastnikiem Radomiaka wszystko w porządku.

• Przerwa w grze. Urazu po starciu z przeciwnikiem nabawił się Karol Angielski i konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

• Po rzucie rożnym Michał Kaput główkował obok bramki gości.

• Jeszcze raz w roli głównej Miłosz Kozak. Ten tym razem centruje w pole karne, ale nie znalazł adresata.

• Nie wyszło środkiem, to gospodarze zaatakowali prawą stroną. Po indywidualnej akcji Miłosz Kozak "ścina" do środka, po czym uderza obok bramki

• Gospodarze od razu chcą narzucić swój styl i tempo. Pierwszy strzał w meczu, autora Michała Kaputa, został jednak zablokowany.

• Tomasz Marciniak gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie strony wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

• W rundzie jesiennej Radomiak wywiózł z Olsztyna komplet punktów po bramce Leandro.

Jak będzie dzisiaj?

• Z kolei olsztynianie z 29 punktami plasują się na 14. miejscu (27 rozegranych spotkań). Nad Resovią zawodnicy Piotra Klepczarka mają 4 punkty przewagi, GKS Jastrzębiem 5, Zagłębiem Sosnowiec 6, a ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów - 9. Dzisiejszy komplet punktów pozwoli zbliżyć się na 2 punkty do Puszczy Niepołomice.

• Skład Stomilu

Rezerwowi: Jakub Kanclerz - Jakub Tecław, Wojciech Łuczak, Filip Szbaciuk, Rafał Remisz, Adrian Szczutowski, Jakub Mosakowski.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania plasują się na 4. miejscu w tabeli z dorobkiem 47 punktów. Co ciekawe, zespoły z miejsc 3-5, czyli GKS Tychy, Radomiak i ŁKS mają tyle samo punktów, ale rozegrały odpowiednio 27, 26 i 28 spotkań. Szósta w tabeli jest Arka, która zgromadziła o "oczko" mniej (po 27 meczach) i przegrała dzisiaj w finale Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa 1:2.

• Skład Radomiaka

Rezerwowi: Jakub Szpaderski - Maciej Świdzikowski, Adam Banasiak, Athanasios Scheidt, Amancio Fortes, Mateusz Radecki, Dominik Banach, Patryk Mikita, Dominik Sokół.

• Do rozpoczęcia spotkania jeszcze trochę czasu, więc odsyłam do zapowiedzi:

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko!

• W ostatnim niedzielnym spotkaniu 28. kolejki 1. Ligi przenosimy się do Radomia, gdzie za 25 minut Radomiak zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie poprowadzi Tomasz Marciniak...

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Radomiak - Stomil LIVE! Olsztynianie postawią na młodzież

Radomiak - Stomil LIVE! Olsztynianie postawią na młodzież ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz Radomiak Radom - Stomil Olsztyn ONLINE. Niedzielę z 28. kolejką Fortuna 1 Ligi dokończymy w Radomiu, gdzie drugi w tabeli gospodarz zagra z dopiero czternastym rywalem. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:10.

Mecz Radomiak Radom - Stomil ONLINE

Stomil nie ma szans na miejsce barażowe. Nie spadnie też do 2 ligi. Większościowy właściciel klubu postanowił zmienić strategię na ostatnie kolejki. Zespół ma grać odmłodzonym składem i tym samym walczyć nawet o 1,6 mln złotych z Pro Junior System. - Graliśmy poniżej oczekiwań za sprawą serii błędnych decyzji, a klub przecież miał dostarczyć emocji walki o baraże - przyznaje Michał Brański.

Radomiak przepuszcza drugi atak na ekstraklasę. W zeszłej edycji - jako beniaminek - przegrał dopiero w finałowym meczu barażowym. Teraz przed ostatnią prostą jest drugi, a to miejsce premiuje bezpośrednim awansem. Ostatnio zremisował z ŁKS Łódź 1:1, podczas gdy Stomil przełamał się przeciw Koronie Kielce (2:0).

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Stomil - Radomiak 0:1 (1 liga, 06.11.2020)

Mecz Radomiak Radom - Stomil TRANSMISJA TV
Transmisja wyłącznie w internecie: na stronie i w aplikacji IPLA TV (bezpłatnie). Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 19:10 - zapraszamy!