Mecz Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie...

0 1 połowa

Bytovia Bytów

1

0 1 połowa

• Koniec! Sandecja pokonuje rywali z Bytowa 3:1! Kończymy naszą relację, a za uwagę dziękuje Krzysztof Rosłoński!

• 3 minuty doliczone do czasu gry!

• Kamiński z rzutu wolnego w lewe okienko bramki, Radliński wyciąga się niczym struna i wybija piłkę na rzut rożny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bartłomiej Dudzic wchodzi, jak śliwki w kompot w pole karne i z 12. metrów strzela w prawy, dolny, długi róg bramki, mamy 3:1!

• Wacławczyk za Bielaka, koniec zmian w tym meczu!

• Małkowski wykonuje rajd w pole karne, podaje na prawą stronę do Wdowiaka, jednak Cseh wybija wślizgiem piłkę!

• Gałecki wchodzi za Kasprzaka, ostatnia zmiana u gospodarzy!

• Dudzic fauluje na połowie gości i dostaje żółtą kartkę!

• Kamiński dośrodkowuje z prawej strony na Jakuba Bąka, ten strzela obok prawego słupka!

• Bielak fauluje w środku pola jednego z Sądeczan, dostaje żółtą kartkę!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kamil Słaby zdobywa bramkę na 2:1 po dośrodkowaniu z lewej strony i strzale po ziemi w krótki róg! Kibice nadal pokazują swoją dezaprobatę wobec gracza z numerem 24!

• Zmiana w Sandecji, za Korzyma wchodzi Piszczek!

• Kasprzak ogląda żółty kartonik za faul przed własnym polem karnym!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Poczobut wykorzystuje w pewien sposób dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzela wyrównującą bramkę!

• Jakub Bąk za Mandrysza, Bytovia zmienia!

• Podanie z prawej strony w pole karne w kierunku Rzuchowskiego, ten drugi oddał tragiczny strzał ponad bramkę Sandecji!

• Serafin za Wolskiego, pierwsza zmiana w Bytovii!

• Zmiana w Sandecji, Dudzic za Trochima!

• Kasprzaaaaaaak i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kapitalny strzał z półwoleja z 13. metra po zagraniu Małkowskiego z prawej strony. Piłka poleciała w samo okienko!

• Trochim wykonał szaleńczy rajd przed pole karne, oddał strzał, po którym piłka zmierzyła obok lewego słupka bramki. Było parę lepszych wariantów dla łysogłowego Sądeczanina!

• Wilczyński otrzymuje za kilka ostrzejszych słów w stronę sędziego, za co ogląda kartonik!

• Kamiński, po podaniu po ziemi w pole karne, wślizgiem uderza piłkę w sytuacji sam na sam z Radlińskim, jednak golkiper Sandecji pewnie wybija!

• Małkowski z lewej strony dośrodkowuje w pole karne, piłka leci bardzo płasko, co nie sprawiło kłopotów Bieszczadowi!

• Gracze obu drużyn wracają na plac gry, od środka grę wznawiają Sądeczanie! Jak na razie bez zmian w obu zespołach!

• Koniec I połowy! Jak na razie mamy bezbramkowy remis! Widzimy się za 15 minut!

• Wdowiak szuka dośrodkowania z lewej strony, jednak Bielak odbija futbolówkę na rzut rożny!

• Małkowski podaje piłkę w pole karnego do Korzyma, ten drugi jednak gubi piłkę i daje ją wybić obrońcom Drutex - Bytovii!

• Kasprzak wykonuje długie podanie w kierunku Słabego w pole karne, defensor Sandecji jednak był na pozycji spalonej!

• Mandrysz strzela z woleja zza pola karnego i... Matko Boska, piłka bardzo wysoko ponad bramką, to trzeba zobaczyć!

• Kontrowersja w Nowym Sączu! Bucko powala na boisko w polu karnym Ploja, jednak gwizdek sędziego milczy. Z mojej perspektywy ewidentny karny!

• Bąk atakuje wyprostowaną nogą goleń Kasprzaka, sędzia jednak, zapewne zwracając uwagę na przepraszający gest gracza gości nie daje kartki!

• Wolski z lewej strony przy polu karnym strzela tak, że nie sprawił problemów Radlińskiemu!

• Mandrysz fauluje przed polem karnym Sandecji Małkowskiego, i ogląda pierwszy żółty kartonik w meczu!

• Małkowski przechodzi środkiem boiska kilku zawodników gości, wpada w pole karne, strzela lewą nogą z 15. metra, jednak piłka zmierza wysoko ponad bramką!

• Kamiński z rzutu wolnego w pole karne, ale piłkę w kierunku przeciwnym wbija Kubań!

• Wilczyński dośrodkowuje z lewej strony, piłkę wybija Słaby, gdzieś na kilkanaście metrów!

• Rzuchowski z linii pola karnego z lewej strony szukał podaniem górą kolegi, jednak piłka zmierzała w kierunku linii końcowej, zagrożenia dla Sądeczan nie ma.

• Jak na razie ostra gra w środku pola, akcji ze strony obu drużyn jak na lekarstwo.

• Mandrysz fauluje ostro Trochima, po czym pada na boisko tak, że sam nabawia się urazu. Reakcja pomocnika Sandecji ciężka do opisania słowami!

• Mamy chwilę przerwy w grze, Dawid Szufryn leży na boisku po kontakcie z Plojem! Po chwili wracamy do gry!

• Małkowski z rzutu rożnego w pole karne, strzela Korzym, jednak piłkę ofiarnie z lini bramkowej wybija defensor gości!

• Kubań strzela z 25. metra, jednak piłką nabija Ploja, mamy rzut rożny!

• Małkowski dośrodkowuje z lewej strony, piłka jednak leci w pole karne prosto do Bieszczada, który interwencją a'la Superman piąstkuje piłkę przed siebie!

• Wilczyński strzela z lewej strony z 22. metra, Radliński pewnie łapie piłkę lecącą po ziemi!

• Akcja Sądeczan, piłka po podaniu ze środka pola zmierza do Korzyma, jednak sędzia liniowy podnosi chorągiewkę do góry!

• Od środka grę zaczynają goście, grający od prawej do lewej, sędzia Krztoń gwiżdże i startujemy!

• Gracze obu drużyn w asyście ekipy sędziowskiej z Wojciechem Krztoniem na czele wchodzą na plac gry. Jeszcze chwila, a dokładniej losowanie stron, i ruszamy!

• 12 minut do startu spotkania - bardzo silny wiatr wzmógł się nad Nowym Sączem, gracze schodzą do szatni, by przebrać się w meczowe stroje. Proszę powoli zasiadać do swoich urządzeń elektronicznych, bowiem za moment zaczynamy podróż do emocji z Nice 1. Ligą!

• Dzisiejsze starcie będzie szczególnym dla Martina Cseha z ekipy gości. Przed kilkoma laty grał bowiem w biało-czarnych barwach z całkiem niezłym rezultatem. Wówczas zapisał się kibicom w pamięci charakterystycznym... kokiem a'la samuraj na głowie.

• Niecałe 25 minut do startu meczu, gracze powoli kończą swoją rozgrzewkę, podobnie arbitrzy dzisiejszego pojedynku.

• Rezerwowi:

Sandecja: Julian Grzegorczyk, Adrian Basta, Michał Gałecki, Adrian Jurkowski, Adrian Danek, Filip Piszczek, Bartłomiej Dudzic

Drutex - Bytovia: Michał Szromnik, Jakub Bąk, Maciej Błaszkowski, Bartosz Lachowicz, Kamil Wacławczyk, Jakub Serafin, Fran Gonzalez

• Pogodowym miszmaszem wita nas dziś Nowy Sącz, gdzie za ponad godzinę rozpoczną się zmagania miejscowej Sandecji i Drutexu - Bytovii o punkty Nice 1. Ligi. Na garść, mam nadzieję, niezapomnianych emocji zaprasza Krzysztof Rosłońśki!

Krzysztof Rosłoński

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Adrian Maras

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE. W sobotnie popołudnie na murawę stadionu przy ulicy Kilińskiego w Nowym Sączu wybiegną jedenastki miejscowej Sandecji i bytowskiej Drutex-Bytovii. Dla obu ekip będzie to okazja, by przełamać złą passę z ostatnich tygodni, kiedy to solidarnie obydwie drużyny przegrały 2 mecze z rzędu. Dla kogo dzisiejsze starcie będzie okazją na przełamanie?

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia Bytów ONLINE

Podopieczni Radosława Mroczkowskiego nie mieli zbyt dużo czasu na odpoczynek przed dzisiejszym meczem, bowiem w środę przyszło im nadrabiać połowę dotychczasowych zaległości w pojedynku wyjazdowym przeciwko GKS-owi Tychy.
Jak się okazało, w środę można było wysnuć kolejną zasadę sądeckiego klubu tej wiosny, bowiem oprócz wysokich wygranych u siebie z Zagłębiem Sosnowiec, Pogonią Siedlce i MKS-em Kluczbork, przegrali wszystkie mecze poza swoim stadionem. Podobnie sytuacja miała się przed tygodniem w Grudziądzu, kiedy to "Biało-czarni" musieli uznać wyższość miejscowej Olimpii. Wyniki te powodują, że zespół na tę chwilę zajmuje 7. miejsce z czterema punktami do najniższego miejsca, premiowanego awansem do Lotto Ekstraklasy.

Znacznie gorzej jednak wiedzie się ich dzisiejszym rywalom, bowiem w dotychczasowych pięciu pojedynkach Bytowianie aż czterokrotnie ulegali swoim rywalom i tylko raz udało im się doprowadzić do podziału punktów po rywalizacji z mielecką Stalą. Z tego powodu w międzyczasie doszło do zmiany szkoleniowca, bowiem Tomasza Kafarskiego zastąpił Adrian Stawski. Jeśli osiąga się takie wyniki, to nie można również dziwić się temu, że Drutex-Bytovia w ligowej tabeli zajmuje 16. miejsce ze stratą zaledwie jednego oczka do pozycji, gwarantującej bezpieczne utrzymanie.

W dotychczasowych starciach dzisiejsi goście wygrywali za każdym razem. Czy dzisiaj będzie tak samo? A może to Sandecja wreszcie znajdzie patent na bytowskich rywali? O tym będzie można dowiedzieć się z relacji LIVE! w serwisie GOL24.pl. Start o godzinie 17:00!

NIE ZAGRAJĄ:

Sandecja: -
Drutex-Bytovia: Mateusz Klichowicz, Jakub Wilk, Omar Monterde (kartki), Łukasz Wróbel (kontuzja)

BEZPOŚREDNIE POJEDYNKI:

5 spotkań ligowych, 0 zwycięstw Sandecji, 0 remisów, 5 wygranych Drutex-Bytovii, bilans bramkowy 1:11
(27.09. 2014) Drutex-Bytovia - Sandecja Nowy Sącz 6:1
(25.04.2015) Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia 0:1
(01.08.2015) Sandecja Nowy Sącz - Drutex-Bytovia 0:1
(21.11.2015) Drutex-Bytovia - Sandecja Nowy Sącz 1:0
(10.09.2016) Drutex-Bytovia - Sandecja Nowy Sącz 2:0

SĘDZIA:

Wojciech Krztoń (Olsztyn):w tym sezonie 5 spotkań (wszystkie w 1. Lidze), 24 żółte kartki, 1 czerwona, nie podyktował ani jednego rzutu karnego.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Sandecja: Łukasz Radliński - Lukas Kuban, Michal Piter-Bućko, Dawid Szufryn, Kamil Słaby - Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak, Maciej Małkowski, Mateusz Wdowiak, Bartłomiej Dudzic - Maciej Korzym

Drutex-Bytovia: Gerard Bieszczad - Wojciech Wilczyński, Martin Cseh, Krzysztof Bąk, Fran Gonzalez - Jakub Bąk, Jakub Serafin, Kamil Wacławczyk, Michał Rzuchowski, Sebastian Kamiński - Alen Ploj