Mecz Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE. Tli się...

Mecz Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE. Tli się nadzieja na awans. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

0 1 połowa

• Dziękuje my za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc.

• Ten rezultat niewiele zmienia w ligowej tabeli. Puszcza awansowała o jedną pozycję, a Widzew zrównał się punktami z szóstą w tabeli Arką Gdynia. W środku tygodnia Puszcza Niepołomice zagra zaległy mecz z Radomiakiem Radom, natomiast w przyszły weekend Widzew zmierzy się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

• Koniec meczu w Łodzi. Po bezbarwnym pojedynku Widzew bezbramkowo remisuje z Puszczą Niepołomice.

• Marcin Stefanik stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale jego uderzenie z pola karnego świetnie wybronił Jakub Wrąbel!

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Natomiast jako drugi na murawie zameldował się Paweł Tomczyk, a z jej zszedł Piotr Samiec-Talar.

• Dwie ostatnie zmiany w szeregach Widzewa Łódź. Marek Hanousek zmienia Bartłomieja Poczobuta

• Jakub Serafin został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Widzew nie zdołał przekuć dobrej sytuacji na stworzenie zagrożenia pod bramką rywali.

• Marcin Stefanik został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Piotr Samiec-Talar próbował uderzyć z dystansu, ale trafił wprost w rywala.

• W zespole Puszczy Niepołomice Michał Rakoczy zastępuje Huberta Tomalskiego.

• Mimo że do końca spotkania został już około kwadrans, to wciąż żaden z zespołów nie potrafi się rozkręcić. Wciąż oglądamy bardzo chaotyczną i mało dokładną grę.

• Sebastian Górski popędził lewą stroną boiska, ale w ostatniej chwil gracz Widzewa odebrał piłkę.

• Natomiast Kacper Gach zameldował się na murawie w miejsce Łukasza Kosakiewicza.

• Dwie zmiany w zespole Widzewa Łódź. Patryk Mucha zastąpił Mateusza Możdżenia

• Bartłomiej Poczobut został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Pierwsza zmiana w szeregach Widzewa Łódź. Michael Ameyaw pojawia się w miejsce Dominika Kuna.

• Krystian Nowak został ukarany żółtą kartką za faul pod własnym pole karnym.

• Można delikatnie stwierdzić, że spotkanie w Łodzi nie jest zbyt porywającym widowiskiem. Widzew częściej utrzymuje się przy piłce, ale nic poza tym nie potrafi stworzyć.

• Natomiast Sebastian Górski zastąpił Jakuba Bartosza.

• Dwie zmiany w szeregach Puszczy Niepołomice. Szymon Kobusiński pojawił się w miejsce Łukasza Spławskiego

• Łukasz Kosakiewicz ukarany żółtą kartą.

• Teraz Łukasz Kosakiewicz ostro ucierpiał po starciu z rywalem.

• Patryk Stępiński dośrodkował w pole karne rywali, ale wrzucił wprost w ręce Mateusza Górskiego.

• Marcin Robak ucierpiał po faulu niedaleko bramki rywali.

• Spokojny początek drugiej połowy meczu, Widzew utrzymuje się przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Łodzi!

• W zespole Puszczy Niepołomice w przerwie Marcin Stefanik zastąpił Longinusa Uwakwe.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Łodzi. Za moment rozpoczniemy drugą połowę meczu.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Łodzi. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej jedną minutę.

• Bramkarz Puszczy Niepołomice ucierpiał po starciu we własnym polu karnym.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Puszczy zakotłowało się w ich polu karnym, ale ostatecznie arbiter odgwizdał faul na bramkarzu gości!

• Chaotyczna akcja Puszczy Niepołomice, która zakończyła się faulem w ofensywie.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Puszczy nieco się zakotłowało, ale ostatecznie żaden z graczy Widzewa nie zdołał dopaść do piłki.

• Marcin Robak niedokładnie przyjął piłkę w okolicach pola karnego rywali i Puszcza mogła spokojnie przejąć piłkę.

• Mateusz Możdżeń pokusił się o indywidualną akcję, ale w decydującym momencie uderzył w przeciwnika.

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego zakończyło się faulem gracza Puszczy w polu karnym gospodarzy.

• Pierwszy rzut rożny w tym meczu dla Puszczy Niepołomice po lewej stronie boiska.

• Widzew Łódź znacznie dłużej utrzymuje się przy piłce, ale na razie nie potrafi przedrzeć się w okolice pola karnego Puszczy.

• Akcja Widzewa lewą stroną boiska, ale tam gospodarze stracili piłkę.

• Dośrodkowanie Mateusza Michalskiego zostało łatwo wybite przez rywali.

• Łukasz Kosakiewicz wywalczył rzut wolny blisko pola karnego rywali.

• Jakub Serafin wrzucił z rzutu wolnego w pole karne Widzewa, ale tam żaden z graczy Puszczy nie zdołał dopaść do piłki.

• Bartłomiej Poczobut dośrodkował w pole karne Puszczy, ale tam obrońcy gości świetnie interweniowali.

• Daniel Tanżyna sfaulował rywala w polu karnym Puszczy Niepołomice i goście rozpoczną spod własnej bramki.

• Pierwsze dośrodkowanie również w pole karne gospodarzy, ale tam obrońcy Widzewa oddalili zagrożenie.

• Łukasz Kosakiewicz popędził z piłką prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie trafiło wprost w ręce Mateusza Górskiego.

• Początek spotkania bardzo chaotyczny, Widzew utrzymuje się przy piłce, ale na razie tylko w okolicach środkowej strefy boiska.

• Rozpoczynamy pierwszy meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Łodzi. Za moment początek tego widowiska!

• Ławka rezerwowych Widzewa Łódź: Kudrjavcevs (Br.), Ameyaw, Becht, Caique, Gach, Grudniewski, Hanousek, Mucha, Tomczyk.

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Kobylak (Br.), Górski, Klec, Kobusiński, Mucha, Radionov, Rokoczy, Stefanik, Wyjadłowski.

• Pierwszej starcie tych zespołów w obecnym sezonie zakończyło się skromnym zwycięstwem Puszczy Niepołomice 1:0 po trafieniu Erika Cikosa już na początku tego meczu.

• Przed tygodniem Widzew Łódź został niespodziewanie rozbity w Sosnowcu przez Zagłębie aż 0:3, natomiast Puszcza Niepołomice wygrała na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie 2:1.

• Oba zespoły są niemal sąsiadami w ligowej tabeli. Widzew zajmuje siódmą pozycję i traci zaledwie punkt do szóstej Arki Gdynia, natomiast Puszcza Niepołomice mająca dwa punkty mniej plasuje się o dwie niżej.

• Witamy serdecznie! W pierwszym meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi Widzew Łódź podejmie na własnym stadionie Puszczę Niepołomice. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Zdjęcie autora materiału

Aktualizacja:

Gol24

Widzew - Puszcza LIVE! Tli się nadzieja na awans do ekstraklasy

Widzew - Puszcza LIVE! Tli się nadzieja na awans do ekstraklasy ©Karina Trojok/Chrobry Głogów

Mecz Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE. Na piątek zaplanowano tylko jedno spotkanie 24. kolejki Fortuna 1 Ligi. Emocji jednak nie zabraknie, bo zagra siódma z dziewiątą drużyną. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40.

Mecz Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice ONLINE

Widzew walczący o miejsce barażowe nie ma zbyt wielkiego marginesu błędu. Tymczasem na Ludowym w Sosnowcu został rozbity. Zagłębie trafiło go trzy razy. Gdyby wynik był inny, łódzki zespół zamieniłby się już miejscami z szóstą Arką Gdynia.

Nieudany wyjazd do Sosnowca przerwał długą serię Widzewa; siedmiu wiosennych meczów bez porażki (cztery zwycięstwa, trzy remisy). Dziś rywalem będzie Puszcza, która ma tylko dwa punkty mniej i zwycięstwo w bezpośrednim spotkaniu w rundzie jesiennej.

Puszcza złapała formę na wyjazdach. Wygrała zarówno w Głogowie z Chrobrym (2:0), jak i w Jastrzębiu z GKS-em (2:1). W znakomitej formie jest Jakub Bartosz. W tych dwóch meczach zdobył bowiem trzy bramki.

Enkeleid Dobi, trener Widzewa: - Nasze święta nie były wesołe i spokojne. Jesteśmy świadomo, że daliśmy plamę w Sosnowcu. Ten mecz nie był udany, to był wypadek przy pracy. Zrobiliśmy we wtorek analizę, w piątek musimy dać odpowiedź na boisko.

Marcin Robak, napastnik Widzewa: - Nasz mecz z Zagłębiem był słaby. Nie było widać chęci wygrania spotkania. Żaden piłkarz nie zagrał na swoim poziomie. Mieliśmy niewiele sytuacji i dlatego nie zdobyliśmy bramki. Musimy więcej od siebie wymagać.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Puszcza - Widzew 1:0 (1 liga, 04.10.2020)

Mecz Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w Polsacie Sport. W internecie mecz w aplikacji IPLA TV (za 5 złotych). Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:40 - zapraszamy!